Országos U16-os bajnokság,
B csoport, 5. forduló

Diósgyőri VTK U16 – Újpest FC U16          1-2 (0-2)

DVTK edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Gecse Zoltán (Homoki Gábor, Szűcs Martin László).

Diógyőri VTK U16: Németh B. – Kövesi K., Gulyás M., Kollár M., Balázsi L., Kiss M., Németh Á., Komlósi B., Bedő D., Varga Z., Gyenes F. Vezetőedző: Miskei Attila.

Újpest FC U16: Kindricz M. – Horváth D., László G., Berczi K., Tisler A., Illés B., Surman Á., Kaszás G., Acsai M., Kovács T., Molnár G. Vezetőedző: Czinkon Szabolcs.

Csere: Németh Á. helyett Demeter M. a 20., Tisler A. helyett Tábori P. a 46., Kovács T. helyett Árki M. a 46., Kaszás G. helyett Cotirlan I. az 53., Kiss M. helyett Horváth Zs. az 56., Varga Z. helyett Köteles M. a 89., Gyenes F. helyett Csicsvári D. a 89., Acsai M. helyett Szikora T. a 93. percben.

Gólszerző: Kovács T. (0-1) a 10., László G. (0-2) a 31., Gulyás M. (1-2) a 68. percben.

Miskei Attila: - Két teljesen ellentétes félidőt játszottunk. Komoly hibákat vétettünk, amit ki fogunk elemezni és javítanunk kell a jövőben. A szünet után több pozícióban is változtattunk, ekkor már a tudásunkhoz megfelelően futballoztunk. Több ziccert is kialakítottunk, amit sajnos nem sikerült gólokra váltani.

Czinkon Szabolcs: - Az első játékrészben megvoltak azok az ellentámadás utáni lehetőségeink, amelyek után nagyobb különbséggel is vezethettünk volna. A fordulás után azonban a DVTK a játék minden elemében fölénk kerekedett. Ekkor hősiesen védekezünk, így egy gólt megtartottunk az előnyünkből.