Országos U14-es bajnokság, 17. Forduló

Diósgyőri VTK U14 - Puskás Akadémia FC U14    2-2 (1-0)

DVTK edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Leveleki Géza (Tóth Patrik, Fülöp Gábor).

Diósgyőri VTK U14: Soós B. - Kiss L., Ferenczi S., Szakos B., Derzsényi Á., Kiss B., Béres D., Szabó M., Zanócz Á., Soltész B., Kapitány G. Vezetőedző: Nagy Attila.
Puskás Akadémia FC U14: Radvánszki B. - Hegyi A., Turi Á., Cserkuti Zs., Nagy G., Somogyi Á., Beke B., Ilyés H., Nagy B., Mondovics K., Varga Zs. Vezetőedző: Körtvélyesi István.

Csere: Beke B. helyett Gulyás K. a 41., Szakos B. helyett Jecs M. a 41., Derzsényi Á. Helyett Hajdú D. a 41., Béres D. helyett Jászberényi P. a 41., Kiss B. helyett Holló M. az 51., Kapitány G. helyett Tucsa Sz. az 51., Ilyés H. helyett Tóth O. az 56., Kiss L. helyett Rem D. a 75. percben.

Piros lap: Nagy G. a 73. percben.

Gólszerző: Kiss B. (1-0) a 2., Jászberényi P. (2-0) a 42., Mondovics K. (2-1) a 43., Mondovics K. (2-2) a 65. percben.

Nagy Attila: - Az első félidőt fegyelmezett, egymást kisegítő védekezés és higgadt labdabirtoklás jellemezte. A második játékrészt is jól kezdtük, de a Puskás Akadémia az idő haladtával fölényt harcolt ki, és egalizálni tudta a kétgólos előnyünket. Jó erőkből álló ellenféllel szemben játszottunk, ami fejlődési lehetőséget nyújtott a csapat minden tagjának.

Körtvélyesi István: - Nagyon jó és izgalmas mérkőzést játszottunk a DVTK csapatával. A helyzetek alapján igazságos döntetlen született, gratulálok a játékosoknak, hogy hátrányból vissza tudtak jönni.