U16-os bajnokság,
B csoport, 2. Forduló

Diósgyőri VTK U16 - Gyírmót SE Győr U16 2-1 (1-1)

DVTK edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Erdélyi Tamás (Vilámnyi Simon, Tőkés Róbert).

Diósgyőri VTK U16: Dojcsák B. - Balázsi L., Demeter M., Gulyás M., Kollár M., Kövesi K., Sebestyén Á., Gyenes F., Komolós B., Bedő D., Varga Z. Vezetőedző: Miskei Attila.
Gyirmós SE Győr U16: Gruttó B. - Németh N., Barta T., Szabó K., Sári M., Somogyi Á., Reizinger K., Szűcs P., Nyári R., Reizer B., Lányi B. Vezetőedző: Ördög József.

Csere: Nyári R. helyett Czintula T. a 46., Szűcs P. helyett Molnár M. a 66., Demeter M. helyett Kiss M. a 68., Reizinger K. helyett Matyi M. a 70., Kollár M. helyett Vojtkó Á. A 74., Sebestyén Á. Helyett Németh Á. a 74., Kövesi K. helyett Csicsvári D. a 74. percben.

Gólszerző: Barta T. (0-1) a 7., Balázsi L. (1-1) a 28., Kollár M. (2-1) a 61. percben.

Miskei Attila: - Arra vagyok leginkább büszke, hogy ezúttal sok mindent megvalósítottunk abból, amit megbeszéltünk, de az előző mérkőzésen mégsem sikerült. Remekül működtek a srácok, csapatként is nagyon klassz volt, így sikerült egy nagyon jó, futballozni akaró ellenfelet legyőzni. Az első tizenöt percben még mi is kerestük magunkat, utána viszont olyan teljesítményt nyújtottunk, ami kell, egy ilyen fontos találkozó megnyeréséhez.

Ördög József: - A mérkőzés első félidejében a hosszú utazás látszott a srácokon, nagyon tompán futballoztak. Akkor jóval többet birtokolta a labdát a DVTK, és a hazai csapat jobban is játszott. A fordulás után szerencsére frissebbek voltunk, ám sajnos egy elkerülhető gólt kaptunk. Így egy ikszes mérkőzést meg tudott nyerni a hazai csapat, amihez gratulálok a Diósgyőrnek.