U19-es felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK U19 – Vasas Kubala Akadémia U19      3-1 (1-1)

DVTK edzőközpont, 100 néző. Játékvezetők: Vinter Béla Gábor, Elek Balázs, Gecsei Andrea.

Diósgyőri VTK U19: I. félidő: Domonkos D. – Regdánszki M., Szloboda Á., Dankó N., Peisser S. – Eliseus Á. – Benkő P., Balázsi L. – Illés B. – Fercsák R., Vincze D. II. félidő: Sándor K. – Kiss P., Nahaj N., Balázsi P., Marok Á. – Fülöp L., Horváth T., Berki P. – Gulyás M. – Kanálos P., Hetyei Sz. Vezetőedző: Vincze Richárd.

Gólszerző: Benkő P. (1-0) 20., Kanálos P. (2-1) a 70., Hetyei Sz. (3-1) 86. a percben.

Vincze Richárd: - Egy jó játékosokkal teli Vasas ellen az első harminc percben nagyon jól játszottunk. Jól működtek a labdakihozatalaink, a játéképítéseink, jól támadtuk az ellenfél védelme mögötti területeket, és mind e mellett sok labdát szereztünk a letámadásainkból. Az első félidő utolsó 15 percében picit elveszítettük a játék kontrolálásának addig fent tartott szintjét. A félidei sorcsere után teljesen az megváltozott a játék képe. Nem voltunk elég szenvedélyesek, bátrak, nem támadtunk le, nem birtokoltuk a labdát, az átmeneteleknél kapkodtunk. A félidő második felében viszont újra magasan  védekeztünk, helyzeteket alakítottunk ki, gólokat szereztünk. Egy nagy klasszikust idézve: dolgozunk tovább.