A körmérkőzéses tornán – ahol 2 x 30 perces összecsapásokat rendeztek - hármas holtverseny született, így a gólkülönbség döntött a helyezések sorsáról. A DVTK U17 így végül harmadik lett, de egy különdíjat is sikerült elhozni, hiszen az I. Rákóczi Kupa legjobb mezőnyjátékosának Horváth Zsoltot választották.

Különdíjak

Gólkirály: Valentin Tirpák (FC II. Rákóczi Ferenc Borsi)
Legjobb kapus: Hámori Dániel (Ferencvárosi TC U17)
Legjobb mezőnyjátékos: Horváth  Zsolt (Diósgyőri VTK U17)

A Diósgyőri VTK U17-es csapatának a keretét a következő játékosok alkották:

Dojcsák Bence, Sebestyén Ádám, Ferencsik Bálint, Bedő Dominik, Varga Zalán, Sipos Zsombor, Horváth Zsolt, Kövesi Krisztián, Kollár Márton, Paizs József, Demeter Milán, Nyul Zoltán, Németh Ákos, Ferencsik Soma, Ördög Szabolcs, Gyenes Ferenc, Gattyán Máté, Vojtkó Ákos, Kiss Márton, Roha Róbert, Kapi Ákos. Vezetőedző: Miskei Attila.

Miskei Attila: - Nagyon szépen köszönjük a vendéglátóinknak a meghívást, és a szíves vendéglátást. Ez a háromnapos torna tökéletesen beleillett a felkészülésünkbe, minden egyes mérkőzésen tudtunk tanulni, fejlődni. Öröm volt látni, ahogy a srácok mérkőzésről-mérkőzésre megfelelő teljesítményt nyújtottak, az akadémia játékmodelljét, elképzelését, stílusát igyekeztek a pályán megvalósítani. Külön öröm, hogy a torna legjobb játékosát mi adtuk, és csapatként kifejezetten egységesen dolgoztunk mindhárom mérkőzésen. A felkészülési programunknak megfelelően haladunk előre minden nap.