U16-os felkészülési mérkőzés

MTK Budapest U16 – Diósgyőri VTK U16        0-6 (0-0)

Diósgyőri VTK U16: Németh B. – Boros B., Bacsa B., Lichy K., Silimon L., Vass L., Bodnár T., Bríz Cs., Homenszki R., Tóth Zs., Sáreczki Sz. Vezetőedző: Kádár László.

Csere: Bacsa B. helyett Bodnár B. a 35., Lichy K. helyett Szíjártó B. a 46., Bríz Cs. helyett Macsó M. a 46., Tóth Zs. helyett Bathó T. a 46., Sáreczki Sz. helyett Bánk A. a 60., Németh B. helyett Ferencsák Á. a 60. percben.

Gólszerző: Bodnár T. (0-1) az 55., Homenszki R. (0-2) a 60., Homenszki R. (0-3) a 68., Bodnár T. (0-4) a 74., Bathó T. (0-5) a 80., Szíjártó B. (0-6) a 86. percben.

Kádár László: - Az első félidőben az MTK U16-os csapata ellen játszottunk, ahol masszív védekezés mellett szép támadásbefejezéseink voltak. Igaz, hogy a játékrész második felére a koncentrációnk visszaesett, ekkor a védekezés jellemezte a játékunkat, viszont labdaszerzés után jó kihozatalokat és átmeneteket produkáltunk. A fordulás után az MTK U15-ös együttese volt az ellenfél, akik ellen többször sikerült a támadó zónánkban labdát szerezni, s ezeket értékesíteni. Ez a mérkőzés megkoronázta ezt a szép és jó felkészülést, viszont innentől kezdve minden erőnkkel az őszi bajnoki mérkőzésekre koncentrálunk.