Leány Országos U17-es bajnokság, 1. forduló

ETO FC Győr LU17 - Diósgyőri VTK LU17    4-1 (4-0)

Győr, ETO Stadion, 50 néző. Játékvezető: Horváth Áron.

ETO FC Győr LU17: Csóti K. - Szabó F., Smuk K., Sulyok D., Kuntzl N., Hécz Zs., Sümeghy V., Petrovics P., Rozs F., Konrád K., Máthé E. Vezetőedző: Rácz Zsófia.

Diósgyőri VTK LU17: Bényei B. - Oláh Cs., Kemenyiczki L., Nagy G., Kóka B., Papp S., Galambosi P., Banga L., Magyar H., Majnár A., Havasi B. Vezetőedző: Fejér Márkó.

Csere: Banga L. helyett Tamás L. a 46., Szabó F. helyett Dombi R. a 46., Sulyok D. helyett Horváth J. a 46., Sümeghy V. helyett Varga V. a 46., Galambosi P. helyett Veréb V. a 61., Majnár A. helyett Dervalics D. a 64. Kuntzl N. helyett Gyűrű-Gehrig S. a 64., Héc Zs. helyett Patyi P. a 85., Bényei B. helyett Bitó V. a 85. percben.

Gólszerző: Szabó F. (1-0) az 5., Szabó F. (2-0) a 7., Szabó F. (3-0) a 22., Rozs F. (4-0) a 43., Tamás L. (4-1) a 47. percben.

Rácz Zsófia: - A mérkőzést jó felfogásban, támadó szellemben kezdtük, ami gólokban is megmutatkozott. A második félidő kiegyenlítettebbé vált, de a győzelmünk így sem forgott veszélyben. További sok sikert kívánunk a diósgyőri lányoknak.

Fejér Márkó: - Az első félidőben történt hatperces rövidzárlat sokba került. A fordulás után azonban egyértelműen megérkeztünk a mérkőzésbe. A szünetben rendeztük a sorokat, így a második játékrészben váltani tudtak a lányok, aminek különösen örülök.