Országos U16-os bajnokság,
Alap csoport, 5. forduló

Diósgyőri VTK - MVSC-Miskolc 14-1 (5-1)

DVTK edzőközpont, 50 néző. Játékvezetők: Varga Felicián, Mozgi Béla Szabolcs, Kondor Milán.
Diósgyőri VTK U16: Derényi N. - Deményi Z., Homenszki R., Vass L., Sáreczki Sz., Macsó M., Szijártó B., Lichy K., Bodnár T., Silimon L., Bánk A. Vezetőedző: Kádár László.
MVSC-Miskolc U16: Koczán K. - Munkácsi M., Kurucz Z., Tóth M., Matusz-Kalász B., Nagy A., Bódi B., Fenesi P., Laczkó N., Magyar Á., Bíró B. Vezetőedző: Bódi Béla.
Csere: Munkácsi M. helyett Oláh M. a 32., Bódi B. helyett Tóth S. a 46., Deményi Z. helyett Bodnár B. a 46., Homenszki R. helyett Tóth Zs. a 46., Bodnár T. helyett Bathó T. a 46., Silimon L. helyett Pikó M. a 46., Vass L. helyett Bacsa B. a 61., Fenesi P. helyett Veres B. a 64. percben.
Sárga lap: Bíró B. a 60., Oláh M. a 87. percben.
Gólszerző: Vass L. (1-0) a 20., Bánk A. (2-0) a 22., Bíró B. (2-1) a 26., Bánk A. (3-1) a 30., Homenszki R. (4-1) a 37., Bodnár T. (5-1) a 44., Sáreczki Sz. (6-1) az 52., Macsó M. (7-1) az 56., Szíjártó B. (8-1) a 63., Bathó T. (9-1) a 67., Tóth Zs. (10-1) a 80., Tóth Zs. (11-1) a 83., Tóth Zs. (12-1) a 85., Bathó T. (13-1) a 87., Macsó M. (14-1) a 90. percben.

Kádár László: - Egy nagyon defenzív ellenféllel szemben sikerült szép támadásokat vezetni. Többször sikerült őket feltörni, szebbnél-szebb gólokat lőttünk. Az első perctől kezdve  nem volt kérdés, hogy ezen a városi rangadón ki fogja győztesen elhagyni a pályát. Gratulálok a srácoknak, szép teljesítményt nyújtottak, csak így tovább.

Bódi Béla: - Sajnos a mi szintünk kevés ehhez a bajnoksághoz. Kevesebb az edzésszám, és a tudásszintünk is szerényebb. Jogos volt a nagy különbség az ellenfél javára. Egyáltalán nem voltunk partiban, teljesen alárendelt szerepet játszottunk. Az első félidőben többet ki tudtunk hozni magunkból, de összességében gratulálok az ellenfélnek, mert minden tekintetben jobbak voltak, mint mi.