Országos U16-os bajnokság,
Alap csoport, 7. forduló

Diósgyőri VTK U16 - Békéscsaba 1912 Előre FC U16 3-4 (2-3)

DVTK edzőközpont, 50 néző. Játékvezetők: Puskás Zoltán, Farkas Balázs, Gálfi Flórián.
Diósgyőri VTK U16: Derényi N. - Bacsa B., Homenszki R., Vass L., Bathó T., Sáreczki Sz., Szíjártó B., Lichy K., Bodnár T., Bodnár B., Silimon L. Vezetőedző: Kádár László.
Békéscsaba 1912 Előre FC U16: Hegyes G. - Kuzma H., Kerényi Z., Rostás Sz., Stumpf G., Vas M., Döme B., Szemenyi B., Hajnal Cs., Urbán Á., Béres R. Vezetőedző: Stumpf Gábor.
Csere: Bathó T. helyett Tóth Zs. a 46., Vas M. helyett Sirokmán D. az 58., Béres R. helyett Halász Á. az 58., Sáreczki Sz. helyett Bánk A. a 61., Szijártó B. helyett Pikó M. a 61., Hajnal Cs. helyett Kurai L. a 68., Kerényi Z. helyett Lipták Z. a 71. percben.
Sárga lap: Urbán Á. a 40., Kerényi Z. a 70., Bodnár T. a 81., Bodnár B. a 82. percben.
Gólszerző: Bathó T. (1-0) a 6., Döme B. (1-1) a 20., Hajnal Cs. (1-2) a 37., Homenszki R. (2-2) a 41., Kerényi Z. (2-3) a 45., Homenszki R. (3-3) a 65., Szemenyei B. (3-4) a 85. percben.

Kádár László: - Jól kezdtük a mérkőzést, rengeteg helyzetünk volt, amiből az egyiket sikerült gólra váltani. Az újabb gól azonban elmaradt, így lélektanilag fölénk tudott kerekedni az ellenfél. Három távoli átlövést kaptunk, az ellenfél játékosai eddigi pályafutásuk legszebb góljait szerezhettték. Stabil, jól szervezett Békéscsabával találkoztunk, az utolsó pillanatokban pedig nem mi voltunk élesek, hanem ők. Megyünk tovább, a hibákat átnézzük, sajnos ebben a találkozóban ennyi volt.

Stumpf Gábor: - Igazi kihívás volt a csapatnak ez a mérkőzés. Nagyon sokat dolgozott mindkét fél, ebből pedig egy remek találkozó kerekedett ki. Igenis nagy fegyvertény részünkről, hogy sikerült Diósgyőrben nyerni. Büszke vagyok a srácokra!