Országos leány U15-ös bajnokság, 11. forduló

Illés Akadémia-Viktória LU15 - Diósgyőri VTK LU15 1-2 (1-0)

Szombathely, Illés Akadémia Sporttelep, 30 néző. Játékvezető: Szendrődi Barnabás, Busi László, Banicz Bianka.
Illés Akadémia-Viktória LU15: Spilenberg M. - Márk Sz., Hajdú P., Alasz H., Hopp K., Sági F., Mészáros D., Takács M., Giczi K., Simon E., Lakatos L. Vezetőedző: Luki András.
Diósgyőri VTK LU15: Galambvári O. - Bánsági H., Képes J., Plopp G., Farkas N., Balogh M., Nagy E., Képes K., Keczán F., Szilvási N., Mezőssy M. Vezetőedző: György Gábor.
Csere: Bánsági H. helyett Magyar A. a 49., Mezőssy M. helyett Kádas D. az 59., Farkas N. helyett Fekete É. a 63. percben.
Sárga lap: Giczi K. a 79. percben.
Gólszerző: Alasz H. (1-0) a 7., Farkas N. (1-1) a 42., Keczán F. (1-2) a 69. percben.

György Gábor: - Nagyon büszkék lehetnek magukra a lányok a mérkőzésen nyújtott teljesítményük miatt. Szerintem az eddigi legjobb formájukat mutatták egyénileg és csapatként is. Főleg a második félidő eleje tetszett. Gratulálni szeretnénk az Illés Akadémia együttesének is, mert nagyon szimpatikus játékot mutattak.