A fővárosi U20-as kötöttfogású válogatón a 72 kilogrammosok mezőnyében taroltak a diósgyőri birkózók. Zurai Rajmund és Botos Dominik is magabiztosan birkózva, sima mérkőzéseken jutott el a döntőig, ahol végül előbbi versenyzőnk nyert és szerezte meg az aranyat 3-1 arányban. A DVTK második győzelmét Szinay Csaba szállította, aki a 82 kg-osok közt nem talált legyőzőre, míg a klub az egyesületi rangsorban az előkelő bronzérmes pozícióban zárt.

Másnap Egerben a gyermek és diák korcsoport birkózói bizonyíthattak a Területi Kötöttfogású Birkózó Bajnokságon. A miskolci klub fiataljai végül 11 éremmel, köztük két arannyal Lakatos Győző és Lakatos Milos révén tértek haza, míg az egyesületi rangsorban a DVTK-Miskolci Sportiskola a harmadik lett.