Országos U14-es bajnokság,
Kiemelt csoport, 22. forduló

Vasas Kubala Akadémia U14 - Diósgyőri VTK U14 1-2 (0-2)

Budapest, Vasas Sporttelep, 50 néző. Játékvezető: Kiss Benedek, Polgár Bence, Csrugó Gábor.
Vasas Kubala Akadémia U14: D. Esery - Barna B., Rab B., Alszegi Á., Boza B., Tögl Á., Mónus Z., Büki S., Németh N., Wébel M., Szalai Á. Vezetőedző: Horváth Gábor.
Diósgyőri VTK U14: Koltai B. - Farkas R., Juhász K., Kis A., Lengyel V., Balázs T., Meggyesfalvi B., Gyebróczki D., Bordás B., Nagy M., Vinga Z. Vezetőedző: Sipos Gergő.
Csere: Barna B. helyett Gyuriczky D. a 41., Alszegi Á. helyett Polgár V. a 41., Vinga Z. helyett Szita I. az 56., Nagy M. helyett Filkóházi Á. a 61., Bordás B. helyett Juhos Á. a 61., Tögl Á. helyett Kismarton K. a 63., Németh N. helyett Varga Z. a 71., Kis A. helyett Boda D. a 75., Balázs T. helyett Gulácsi M. a 75., Meggyesfalvi B. helyett Dudás B. a 75., Szalai Á. helyett Ilosvay L. a 77. percben.
Sárga lap: Juhász K. az 50., Wébel M. a 66. percben.
Gólszerző: Gyebróczki D. (0-1) a 6., Bordás B. (0-2) a 12., Szalai Á. (1-2) a 46. percben.

Horváth Gábor: - hamarosan...

Sipos Gergő: - Egy szervezett Vasassal találkoztunk. Az első félidőben nagyon szép labdakihozatalaink voltak, kombinatívan futballoztunk. A fordulás után a korai szépítő gól kicsit megváltoztatta a mérkőzés képét, ezután kontrákból voltunk veszélyesek. Gratulálunk a srácoknak a mutatott játékhoz és ahhoz a csapategységhez, ami ezúttal jellemzett minket.