Diósgyőri VTK LU17 - Astra-Activtek HFC-Üllő LU17 3-0 (1-0)

DVTK Edzőközpont, 30 néző. Játékvezető: Kalló Zsolt.
Diósgyőri VTK LU17: Bényei B. - Kemenyiczki L., Szondi Zs., Kóka B., Veres V., Székely E., Papp S., Dervalics D., Majnár A., Oláh Cs., Garabecz V. Vezetőedző: Csiszár Szabolcs.
Astra-Activtec-Üllő LU17: Reibl O. - Adamov D., Purczeld Zs., Nagy B., Kovács K., Ország Zs., Szenyán M., Bagdi A., Gogolák S., Turbucz A. Vezetőedző: Sárosi Csilla.
Csere: Kemenyiczki L. helyett Kiss D. a 37., Dervalics D. helyett Süveges-Győrfi L. a 46., Kóka B. helyett Galambosi P. a 46., Purczeld Zs. helyett Torma K. a 74. percben.
Sárga lap: Kemenyiczki L. a 35. percben.
Gólszerző: Kemenyiczki L. (1-0) a 23., Papp S. (2-0) a 47., Kiss D. (3-0) a 66. percben.

Csiszár Szabolcs: - Az első perctől kezdve rengeteg helyzetet tudtunk kidolgozni. Ellenfelünk a második játékrészben teljesen visszaállt, de így is sikerült két további gólt szereznünk. Összességében elégedett vagyok, mert uraltuk a mérkőzést és teljesítettük  az erre a találkozóra vonatkozó céljainkat.

Sárosi Csilla: - Az első félidő kiegyenlített volt, ezután viszont bent maradtunk az öltözőben.
A kapott gólokat követően mentálisan nem sikerült felállni. Gratulálok a Diósgyőrnek!