Öt kategóriában, 27 fővel léptek szőnyegre a fővárosban a DVTK-Miskolci Sportiskola fiatal birkózó palántái az ESMTK korosztályos gáláján. A gyerek II. korcsportban Lakatos Milos és Lakatos Győző nyert, míg a gyerek I-es kategóriában Béres Léna, Szilágyi János és Frank Kevin állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára a további 10 diósgyőri érem mellett. A Diák versenyekben hét érmet szereztek a piros-fehérek, akik közül Balázs Zea nyakába akasztottak aranyat 46 kg-ban. A DVTK-Miskolci Sportiskola fúziója a csapatversenyben a második helyen zárt.

Május 15-én Nyíregyházán, az IV. Mr. Tus Nemzetközi Szabadfogású Birkózó Kupán folytatódott a hétvégi éremhalmozás. A gyermek I. korcsoportban Molnár Zalán és Zombori Brendon zárt a haramdik helyen, míg Molnár Eszter a Diák II-esek 63 kg-os versenyben szintén bronzérmet szerzett. A DVTK további két dobogója a Diák I-esek mezőnyében született, ahol Bódi Jázmin a haramdik-, Molnár Bence pedig az első helyen zárt.