Paksi FC U16 - Diósgyőri VTK U16 1-2 (1-2)

Paks, 50 néző. Játékvezető: Cservölgyi Szilárd, Wuts Roland, Harcos Noémi.
Paksi FC U16: Bakodi E. - Gáspár A., Somorjai L., Köllő K., Pupp Z., Máté Cs., Tóth K., Ignácz B., Szabó A., Palóka D., Hekfusz D. Vezetőedző: Vuits Viktor.
Diósgyőri VTK U16: Németh B. - Major M., Kiss M., Vass L., Lichy K., Homenszki R., Boros B., Gyenes R., Pikó M., Tóth Zs., Bánk  A. Vezetőedző: Kádár László.
Csere: Gáspár A. helyett Kovács A. a 46., Palóka D. helyett Győrfi M. a 46., Köllő K. helyett Dörömböző F. a 63., Homenszki R. helyett Sáreczki Sz. a 67., Boros B. helyett Bathó T. a 74., Hekfusz D. helyett Májik G. a 76., Tóth Zs. helyett Nagy B. a 85. percben.
Sárga lap: Szabó A. a 45., Gyenes R. az 52., Major M. a 78., Kovács A. a 87., Vuits V. a 90. percben.
Gólszerző: Tóth Zs. (0-1) a 13., Homenszki R. (0-2) a 27., Palóka D. (1-2) a 34. percben.

Kádár László: - Nagyon küzdelmes mérkőzésen vagyunk túl. Tudtuk azt, hogy az ellenfél folyamatosan, magas labdákkal fog operálni, a középpályát átrúgva a támadókat igyekeznek megjátszani. Éppen ezért nagy hangsúlyt fektettünk a védekezésre, igyekeztünk a második labdákat gyorsan összeszedni. Az első félidőben ez nagyszerűen sikerült, hiszen a két gólunk mellett számos helyzetet dolgoztunk ki. A fordulás után azonban érezető volt, hogy fáradnak a játékosok, de nagyon szépen  helytálltak. Az utolsó pillanatokig koncentráltak, ami győzelmet eredményezett. Szerdán a Győr ellen játsztunk, amikor ugyanilyen fegyelmezetten és koncentráltan igyekszünk helytállni.