Országos U14-es bajnokság,
Kiemelt csoport 26. forduló

Budapest Honvéd-MFA U14 - Diósgyőri VTK U14 4-2 (0-2)

Budapest, Honvéd MFA Utánpótlás Központ, 50 néző. Játékvezető: Szekeres Mátyás, Lengyel Zsolt, Istvánfi Mercédesz Éva.
Budapest Honvéd-MFA U14: Tarnóczi M. - G. Manzella, Milicz P., Bogdán M., MIták M., Kőszegi-Hoffmann D., Merkl M., Pleskó P., Kiss G., Kobela P., Kapitány Zs. Vezetőedző: Pinezits Máté.
Diósgyőri VTK U14: Répási G. - Lippai A., Farkas R., Kis A., Lengyel V., Meggyesfalvi B., Gulácsi M., Nagy M., Juhász K., Vinga Z., Filkóházi Á. Vezetőedző: Sipos Gergő.
Csere: Filkóházi Á. helyett Zsilvölgyi Cs. a 41., Nagy M. helyett Boda D. az 52., Vinga Z. helyett Szita I. az 52., Bogdán M. helyett Feczesin K. az 52., Kiss G. helyett Szőke Sz. az 52., Tarnóczi M. helyett Bardóczi M. a 65., Kobela P. helyett Martin Á. a 65., Kapitány Zs. helyett Csoma P. a 65., Lengyel V. helyett Dudás B. a 72. percben.
Gólszerző: Gulácsi M. (0-1) a 10., Kis A. (0-2) a 18., Kiss G. (1-2) az 51., Milicz P. (2-2) a 71., Miták M. (3-2) a 74., Kőszegi-Hoffmann D. (4-2) a 76. percben.

Sipos Gergő: - Jó erőkből álló Honvéd volt az ellenfél ezen a napon. Az első félidőt nagyon jól kezdtük, egymás után kétszer is betaláltunk. A mérkőzés második felében teljesen más arcát mutatta csapatunk. Elkerülhető gólokat kaptunk, mentalitásban ekkor már nem voltunk elégedettek a srácokkal. Gratulálunk ellenfelünknek a bajnoki címhez!