A Szeged Maty-Éri Kajak-Kenu Pályán rendezett régiós kupán az U10-es korosztálytól kezdve egészen az U18-asokig szálltak vízre a fiatal kajak-kenusok, ahol 20 döntőben diósgyőri sportolónak is szurkolhattuk.

A K2 Női Kölyök U13-U14 500 m-es versenyében Győri Dorka és Hermeci Luca révén DVTK-s győzelem született, míg az U12-esek 2000 méteres maratoni távján mindkét nemben piros-fehér aranyérmest hirdettek. A Palánkai Vásti Hanna - Szántai Réka kettős mellett így Ritli Zétény és Kovács Tivadar is a dobogó tetejére állhatott fel, ezzel megszerezve a DVTK második- és harmadik győzelmét a Szegedi Olimpiai Központban.

Ezüstérmes lett a versenyen Hornyik Hanna az ifjúságiak 500 és 1000 méteres K1 versenyében, Ritli Csenge K1 500-on a serdülőknél, Buza Dávid kenu kettesben kölyök 500 méteren, Hermeci Luca szintén 500 méteren kajak egyesben a kölyök kategóriában és Oszlánczi Kornél MK1 2000 méteren az U13-asoknál.

A dobogó alsó fokára állhatott fel és bronzérmet akasztottak Balázs Bálint Kristóf (C1 Férfi Kölyök U14 1000 m és C2 Férfi Kölyök U13-U14 500 m), Éles Boglárka - Mátyus Gréta (C2 Női Serdülő U15-U16. 500m), Buza Dávid (C1 Férfi Kölyök U13 2000 m) és Ritli Csenge - Turóczi Csenge Zsuzsanna (K2 Női Serdülő U15-U16. 500m) nyakába.

A DVTK három arany-, hat ezüst- és öt bronzérmével a hatodik helyen zárt az összesített éremtáblázaton, míg a női kajak versenyszámok tekintetében a harmadik lett.