Országos Leány U19-es bajnokság, 4. forduló

Diósgyőri VTK LU19 - Ferencvárosi TC LU19 0-3 (0-2)

DVTK Edzőközpont, 50 néző. Játékvezető: Szoboszlay Péter, Orbán Levente Márk, Görzsöny Péter.
Diósgyőri VTK LU19: Bényei B. - Kemenyiczki L., Horváth L., Havasi B., Székely E., Somogyi D., Oláh Cs., Veres V., Zahár F., Komlós L., Papp S. Vezetőedző: Bánföldi Zoltán.
Ferencvárosi TC LU19: Horváth K. - Kovács L., Fehértói D., Horváth Z., Czinege E., Vincze B., Schmidt V., Orosz E., Madarász L., Rapp A., Skultéty T. Vezetőedző: Dell’elce Marco.
Csere: Rapp A. helyett Nagy B. a 27., Kemenyiczki L. helyett Kiss D. a 46., Somogyi D. helyett Majnár A. a 46., Madarász L. helyett Turza M. a 46., Kovács L. helyett Együd B. az 58., Bényei B. helyett Varga E. a 60., Veres V. helyett Magyar H. a 65., Orosz E. helyett Nyíri L. a 65., Skultéty T. helyett Hevesi J. a 65. percben.
Gólszerző: Czinege E. (0-1) a 3., Czinege E. (0-2) a 32., Schmidt V. (0-3) a 63. percben.

Bánföldi Zoltán: - Sajnos a találkozó elején bealudtunk, ezért gyakorlatilag az egész mérkőzésen próbáltunk menni az eredmény után. Ezt most sikertelenül tettük. Ellenfelünk jó erőkből áll, gratulálunk a győzelmükhöz.

Marco Dell'Elce: - Nagyon örülünk, hogy megint kapott gól nélkül sikerült lehozni a meccset. A helyzetkihasználásunkon viszont javítanunk kell a jövőben. Gratulálunk Schmidt Veronikának, hogy megszerezte első gólját a Ferencvárosban, reméljük, sok ilyen lesz még! Folytatjuk a kemény munkát, hétvégén az MTK-hoz látogatunk.