Debreceni EAC U14 - Diósgyőri VTK LU13 1-6 (0-4)

DEAC Sporttelep, 30 néző. Játékvezető: Béres Károly András.
Debreceni EAC U14: Szilágyi L. - Papp B., Homovics Z., Debreceni Z., Tóth J., Juhász H., Sári B., Fenyő N., Kapczár F.
Diósgyőri VTK LU13: Ádám H. - Hajdu M., Szabó J., Stumpf B., Balla F., Dobi G., Kriston M., Csiós E., Soltész D., Dudás Cs., Tóth L., Értékes E., Kisgergely M., Balla G. Vezetőedző: Volodymyr Kolok.
Gólszerző: Dobi G. (0-1) az 1., Stumpf B. (0-2) a 12., Csikós E. (0-3) a 18., Szabó J. (0-4) a 21., Juhász H. (1-4) a 44., Dobi G. (1-5) a 66., Dobi G. (1-6) a 74. percben.

Volodymyr Kolok: - Az első percben vezetést szereztünk, ami kellő hatást gyakorolt az ellenfélre. A hazaiak a hátrány tudatában összezavarodtak, mi mi viszont egyre magabiztosabban játszottunk. Huszonöt perc elteltével már 4-0-ra vezettünk, ami el is döntötte a mérkőzést. A második félidőre öt játékost is cseréltünk, igyekeztünk mindenkinek lehetőséget adni. A DEAC ekkor mezőnyben kiegyenlítette a játékot, a védőink sokat dolgoztak ebben az időszakban. Ez a siker fontos a lányok számára, mert a győzelmek inspirálják a csapatot.