Északkeleti csoport, 6. forduló - pótolt mérkőzés

Várda Labdarúgó Akadémia U12 - Diósgyőri VTK U12 3-8 (0-1, 1-3, 2-3, 0-1)

Kisvárda, 50 néző. Játékvezető: Semegi Tibor.
Várda Labdarúgó Akadémia U12: Halász E. - Orgován Cs., Fedor O., Takács D., K. Kulyik, N. Povkhanych, R. Szpivák, Kapitány K., Paronai L. Csere: Bódi L., Sajtos R., Csendes Zs., Popovics K. Vezetőedző: Oláh Levente.
Diósgyőri VTK U12: Tamás B. - Váradi S., Vigh V., Orbán M., Német Z., Tóth M., Bárány K., Bárány N., Gyüge M. Csere: Teleki Z., J. Menougong, Varga R., Sőregi N., Tasnádi Zs. Vezetőedző: Nyeste János.
Gólszerző. Váradi S. (0-1) a 4., J. Menougong (0-2) a 29., Bárány N. (0-3) a 29., Tóth M. (0-4) a 33., Csendes Zs. (1-4) a 38., Bárány N. (1-5) a 41., Tóth M. (1-6) a 44., Váradi S. (1-7) a 49., R. Szpivák (2-7) az 55., K. Kulyk (3-7) a 60., Bárány K. (3-8) a 80. percben.

Oláh Levente: – Buta hibákat vétettünk hátul, ami megpecsételte a sorsunkat. Hatvan perc után kezdtünk el focizni, ami már késeinek bizonyult, csak a szépítésre futotta az erőnkből. A meccs összképét nézve nem volt ilyen különbség a két csapat között, de amíg a helyzeteinket nem váltjuk gólra, sok jóra nem számíthatunk.

Nyeste János: - Védekezésben elkövettünk egy-két helyezkedési és kommunikációs hibát, de a támadójátékunk kreatív és látványos volt. Jó ritmusban, a területeket jól használva játszottunk végig a mérkőzésen. A letámadásaink sikeresek voltak, és a megszerzett labdákból folyamatosan helyzeteket tudtunk kialakítani. Gratulálok a pályára lépő játékosoknak!