Északkeleti csoport, 10. forduló

Diósgyőri VTK U12 - Sajóvölgye Focisuli U12 11-0 (1-0, 0-0, 9-0, 1-0)

DVTK Edzőközpont, 50 néző. Játékvezető: Ivancsó Dominik.
Diósgyőri VTK U12: Tamás B. - Vigh  V., Tóth M., Bárány K., Bárány N., Varga R., Pelyhe Á., Tasnádi Zs., Szabó D. Csere: Teleki Z., Farkas Z., Orbán M., Mester Z., J. Menougong, Sőregi N., Gyüge M. Vezetőedző: Nyeste János.
Sajóvölgye Focisuli U12: Körmendi G. - Papp Cs., Kovács B., Gál K., Vermes J., Holczman H., Száraz A., Grégász L., Uher M. Vezetőedző: Nagy Attila.
Gólszerző: Tóth M. (1-0) a 7., Szabó D. (2-0) az 53., Tóth M. (3-0) az 55., Tóth M. (4-0) az 55., Szabó D. (5-0) az 56., Bárány N. (6-0) az 57., Tóth  M. (7-0) az 57., Tóth M. (8-0) az 58., Tóth M. (9-0) az 58., Vigh V. (10-0) az 59., Gyüge M. (11-0) a 79. percben.

Nyeste János: - Az ellenfelünk nagyon zártan és szervezetten védekezett ezen a mérkőzésen. Nem tudtuk őket megbontani, lassan és pontatlanul játszottunk. A játékunkban sok volt a technikai - és helyezkedési hiba. A második játékrész előtt átbeszéltük, mi az, ami eredményre vezethet egy ilyen zártan védekező ellenféllel szemben. A  megbeszélteket betartva jelentősen megváltozott a futballunk, és gólzáporos harmadik negyedet produkáltunk. Gratulálok a csapatnak és külön szeretném kiemelni az U11-es korosztályból feljátszó három játékost, akik nagyon jól illeszkedtek a csapatjátékba.

Nagy Attila: - Sokáig megnehezítettük az ellenfél dolgát, a harmadik játékrészben viszont következett egy gyengébb periódus. A hajrában ismét versenyképesebbek voltunk, dicséret illeti a csapatot a meccs nagy részében védekezésben nyújtott teljesítményéért. Támadásban nehéz volt érvényesülni, ezen a területen egyértelműen fejlődnünk kell.