DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - HK Nitkra 1-9 (0-3, 0-3, 1-3)

Urbán Péter (vezetőedző) nyilatkozat: Szombaton a HK Nitra ellen léptünk jégre, amin kijött a két csapat közti különbség! Nagyon gyors, technikás és fegyelmezett hokit játszottak, próbáltuk felvenni a tempót, a motivációval nem volt gond.

2023. január 15. 9:35

HC Kosice - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 2-1 (1-0, 0-0, 0-1, 1-0)

Urban Péter (vezetőedző) nyilatkozat: Vasárnap két meccset játszottunk egymás után, melyekre nagyon büszkék lehetünk, annak ellenére, hogy egyiket sem nyertünk meg! A Kassa ellen a szezon eleji Elite Cup fordulóban még döcögtünk, alig jutottunk el a kapujukig, ellenben most sokszor dominálni tudtunk, sok helyzetet alakítottunk ki. Volt sebességünk, elgondolásunk, járt a korong, öröm volt látni, hogy ilyen játékra is képesek vagyunk!

2023. január 15. 12:05

Székelyföldi Jégkorong Akadémia - DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia 3-2 (0-1, 2-1, 1-0)

Urbán Péter (vezetőedző) nyilatkozat: Az utolsó meccsünket a beugró Székelyföldi Jégkorong Akadémia ellen játszottuk. Ez is nagyon izgalmasra sikeredett, végig szoros volt és oda-vissza ment a hoki. Itt már érezhető volt a mentális fáradtság, főleg a második harmadban, de a végére sikerült megújulnunk és 6-4, 6-5-ben percekig támadnunk. Sajnos az egyenlítés nem jött össze, de mindenki büszke lehet magára, mert csapatként tudtunk férfias, tudatos hokit játszani.

International League
U18

2023. január 14. 16:10

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Budapest Jégkorong Akadémia 3-2 (2-0, 1-2, 0-0)

2023. január 15. 10:40

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Vasas SC 3-5 (1-1, 2-1, 0-3)

Verba Gábor (vezetőedző) nyilatkozat: Remek 2 mérkőzést játszottunk az elmúlt hétvégén. A szombati Budapest Jégkorong Akadémia elleni mérkőzésen sikerült 60 percen keresztül a saját játékunkra koncentrálni, kontrol alatt tartani az ellenfél támadásait. Fegyelmezett játékkal sikerült a 3 pontot itthon tartani. A vasárnapi Vasas SC elleni mérkőzésen már a második harmad végén érződött a tegnapi mérkőzés fáradtsága, már nem volt meg a kellő koncentráció és fegyelem. Többet hibáztunk az ellenfél harmadában, kimaradt több ziccerünk és az 5-3 elleni emberelőnyt sajnos nem tudtuk kihasználni a 3. harmad elején. Sajnos az utolsó 10 percben az ellenfél megfordította a mérkőzést. A hétvégén a fiúk remekül küzdöttek, hajtottak, a vasárnapi vereség ellenére elégedettek voltunk György Róbert másodedzővel a két mérkőzésen nyújtott teljesítménnyel.

Magyar Bajnokság
U21

2023. január 15. 14:15

DVTK Jegesmedvék Jégkorong Sportakadémia - Vasas SC 5-1 (3-0, 2-0, 0-1)

Rusznyák Szilárd (vezetőedző) nyilatkozat: Gyenge színvonalú mérkőzésen végig magabiztosan játszva 3 pontot szereztünk. Szerdán következik a Budapest Jégkorong Akadémia elleni ütközet, amit már nagyon várunk.