DVTK tartalék 

NB III., Keleti csoport, 26. forduló
2023. március 19., vasárnap
14:00
Eger SE - DVTK tartalék 

U19

Országos U19-es Bajnokság, 
B csoport, 4. forduló
2023. március 18., szombat
12:00
Debrecen VSC-DLA U19 - Diósgyőri VTK U19

U17

Országos U17-es Bajnokság, 
B csoport, 4. forduló
2023. március 18., szombat
12:00
Tarpa SC U17 - Diósgyőri VTK U17

U16

Országos U16-os Bajnokság, 
A csoport, 4. forduló
2023. március 18., szombat
13:00
ETO FC Győr U16 - Diósgyőri VTK U16

U15

Országos U15-ös Bajnokság, 
Kiemelt csoport, 14. forduló
2023. március 18., szombat
12:00
Ferencvárosi TC U15 - Diósgyőri VTK U15

U14

Országos U14-es Bajnokság, 
Kiemelt csoport, 17. forduló
2023. március 18., szombat
12:00
Diósgyőri VTK U14 - Vasas Kubala Akadémia U14

U11

Országos Kiemelt MLSZ Bajnokság, 2. forduló
Helyszín: Debrecen-Pallag, DVSC-DLA Edzőközpont
2023. március 19., vasárnap
10:40
Diósgyőri VTK U11 - Debreceni VSC-DLA U11
11:20 Diósgyőri VTK U11 - Debreceni EAC U11
12:00 Diósgyőri VTK U11 - Várda Labdarúgó Akadémia U11
12:40 Diósgyőri VTK U11 - Nyíregyháza Spartacus U11

U10

Országos Kiemelt MLSZ Bajnokság, 2. forduló
Helyszín: Debrecen-Pallag, DVSC-DLA Edzőközpont
2023. március 19., vasárnap
10:40
Diósgyőri VTK U10 - Debreceni VSC-DLA U10
11:20 Diósgyőri VTK U10 - Debreceni EAC U10
12:00 Diósgyőri VTK U10 - Várda Labdarúgó Akadémia U1
12:40 Diósgyőri VTK U10 - Nyíregyháza Spartacus U10

U9

Országos Kiemelt MLSZ Bajnokság, 2. forduló
Helyszín: Debrecen-Pallag, DVSC-DLA Edzőközpont
2023. március 19., vasárnap
10:35
Diósgyőri VTK U9 - Debreceni VSC-DLA U9
11:10 Diósgyőri VTK U9 - Debreceni EAC U9
11:45 Diósgyőri VTK U9 - Várda Labdarúgó Akadémia U9
12:20 Diósgyőri VTK U9 - Nyíregyháza Spartacus U9

Leányok 

LU19

Országos Leány U19-es Bajnokság, 19. forduló
2023. március 19., vasárnap
11:00
Diósgyőri VTK LU19 - Ferencvárosi TC LU19

LU13

Regionális Leány U14-es Bajnokság, 
Északkeleti csoport, 18. forduló
2023. március 18., szombat
11:00
Diósgyőri VTK LU13 - Debreceni EAC LU14