Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK - Mezőkövesd Zsóry FC 1-1 (0-0)

Miskolc, DVTK Stadion, 421 néző. Játékvezető: Rúsz Márton (Márkus Tamás, Punyi Gyula)
DVTK: Senkó Zsombor (Branislav Danilović, 46.) - Csirmaz István (Radics Márton, 63.), Szatmári Csaba (Viczián Ádám, 46.), Bárdos Bence (Szűcs Kornél , 46.), Medgyes Sinan (Bokros Szilárd, 63.) - Koman Vladimir (Ferencsik Bálint, 73.), Holdampf Gergő (Bényei Ágoston, 63.), Cseke Benjámin (Illés Bálint, 63.) - Könyves Norbert (Bertus Lajos, 40.), Eppel Márton (Yevhen Leshchynskyi, 73.), Lukács Dániel (Vincze Dániel, 63.). Vezetőedző: Kuznyecov Szergej.
Mezőkövesd: Riccardo Piscitelli - Baranyai Nimród, Andrej Lukić, Ilia Beriashvili, Steliano Filip - Lehoczky Roland, Aliaksandr Karnitski, Cseri Tamás - Dino Beširović, Thomas Ephestion, Vajda Sándor. Vezetőedző: Kuttor Attila.
Mezőkövesd 2. félidő: Tordai Árpád - Baranyai Nimród, Pillár Róbert, Ilia Beriashvili, Vajda Sándor - Marko Brtan, Márkus Attila, Nagy Gergő - Lehoczky Roland, Bobál Gergely, Dino Beširović (Nagy Dominik, 64.)

Sárga lap: Dino Beširocić a 61., Ilia Beriashvili a 84. percben.
Gólszerző: Nagy Dominik (0-1) a 73., Radics Márton (1-1) a 90+1. percben.

73. perc: Nagy Dominik kígyózott át a diósgyőri védelmen, elhúzta  a kapus mellett is, majd az üres kapuba lőtt, 0-1

90+1. perc: A védők nem támadták meg Radics Mártont, aki 25 méterről, jobbról hatalmas bombagólt lőtt, 1-1

Edzői értékelések

Kuznyecov Szergej: - Jó felkészülési mérkőzést játszottunk  egy jó ellenfél ellen. A saját stílusunk szerint játszottuk ma is, próbáltuk birtokolni a labdát, ami egészen jól ment, amíg nem cseréltünk sokat, hiszen a legfiatalabbak még nem is edzettek korábban velünk. Azonban ők is szorgalmasan játszottak, védekeztek, és egyenlíteni tudtunk.
Akik a válogatottnál vannak, azok nem léptek pályára, helyettük lehetőséget kaptak, akik mostanában kevesebbet játszottak, valamint a fiatalok. Utóbbiakra még nem a közeljövőben számítunk, de ma láttuk őket, mire képesek jelenleg ezen a szinten. Sok hasznos információval gazdagodtunk.
Minden néző és a teljes klub boldog lenne, ha minden cserénk így szállna be, és ilyen gólokat rúgna!