Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság II. o. - Kelet - Középszakasz, 6. forduló

U17-es csapatunk hazai pályán, a Jezsuita Gimnázium Sporcsarnokában fogadta soros ellenfeleit, a Szolnok és a fővárosi Kertváros csapatát. A nap első találkozójón a szolnokiak elleni találkozón magabiztos játékkal, háromszettes győzelemmel intézték el ellenfelüket a DVTK fiataljai. A második összescsapás már izgalmasabban alakult, a vendégek kétszettes előnyét még sikerült kiegyenlíteni, ám a döntő, ötödik játékrészben már a kertváros csapata bírta jobban az idegek párharcát és zsebelte be a győzelemért járó két pontot.

2023. március 19. - vasárnap
Miskolc, Jezsuita Gimnázium

DVTK - Szolnoki SPC Kék 3:0 (20, 16, 10)

DVTK - Kertvárosi SE Sárga 2:3 (-20, -16, 14, 18, -8)

Vezetőedző: dr. Szabó Éva

Leidgeb Lászlóné: A hétvégi fordulón az első mérkőzésünkön magabiztos győzelmet arattunk a Szolnok csapata ellen. A lányok fegyelmezetten és összeszedetten játszottak. A második mérkőzésre szétesett a koncentrációnk így az ellenfél gyorsan elhúzott 2:0 arányban. Ezután feléledt a csapatunk és harcos játékot mutatva 2:2 re feltornáztuk az ereményt. Az ötödik  szettben is fej-fej mellett haladtunk egészen 7:7-es állásig, de sajnos ekkor az ellenfél új lendületet vett és kihasználta csapatunk kicsit dekoncentráltabb hozzállását, és így nagy csatában megnyerte az utolsó szetett és ezzel a mérkőzést is.

Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokságban III. osztály - Kelet - Felsőház, 4. forduló

Harmadosztályú csapatainknak közül ezen a hétvégén a DVTK Piros együttese Sárospatakon vendégszerepelt. A megyei utazásban érintett gárda rendkívül magabiztos játékkal és kis 3:0-ás győzelemmel tért haza,

Vezetőedző: Kajtor Csaba

Kajtor Csaba: Voltak hiányzóink, illetve kisebb sérülés is nehezítette a dolgunkat a mai napon. Ám mindez nem hátráltatta a lányokat fegyelmezetten és eredményesen játszottak mindkét csapat ellen. Ennek köszönhető a magabiztos győzelmetk, amik során ráadásul egyik szettben sem engedtünk 15 pontnál többet ellenfeleiknek.