A múltheti Balmazújvárosi elleni hazai siker után Kazincbarcikán is jól kezdtek a piros-fehérek és 10 perc elteltével már öt góllal vezettek (3-8). Az első félidő végére a diósgyőri előny duplájára nőtt és 13-23-as állásnál vonulhattak szünetre a csapatok.

A második játékrészben a 42. percig tartották a félidei különbséget a barcikaiak (21-31), azonban az utolsó negyedórára fordulva Molnár Andrásék magasabb fokozatba kapcsoltak és végül 18 gólos győzelmet arattak 28-46 arányban.

A találkozón Kecskés Dániel és Csörgő Zsombor is hat-hat találatig jutott, míg a DVTK csapatából minden játékos betalált legalább egyszer.

Férfi kézilabda NB II. Észak-kelet, 16. forduló

Kazincbarcikai KSE - DVTK 28-46 (13-23)

Kazincbarcika, Don Bosco Szalézi Sportsarnok

Játékvezetők: Fibec Zoltán és Herbák Tamás

A mérkőzés részletes jegyzőkönyve

Molnár András vezetőedző: Továbbra sem vagyunk elég “feszesek”védekezésben ami engem bosszant, hiszen ez még visszaköszönhet. A lőtt gólokkal továbbra sincs problémánk,de a játékunknak ez csak az egyik része. Viszont a győzelmet nem kell megmagyarázni!

A DVTK a következő, 17. fordulóban a Tiszavasvári SE csapatát fogadja majd április 1-én 17 órától a Generali Arénában.