Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokságban II. osztály - Kelet - Középszakasz, 7. forduló

A miskolciak elleni mérkőzés első szettjében lélektelenül és álmosan kezdtek a piros-fehérek. Bár az igyekezet megvolt, de ez eredményességben nem mutatkozott meg, aminek köszönhetően az első szettet az MVSI fiataljai nyerték. A második szettben megjött az eredményesség is, lelkes és jó játékkal, egymás buzdításával megnyerték a játszmát a diósgyőriek. A harmadik szettben tíz pontig fej-fej mellett haladt a két csapat, ám ekkor megakadt a gépezet és ami az ellenfél győzelmét eredményezte.

A szolnokiak elleni összecsapás épp fordítva kezdődött, mint az első mérkőzés: fegyelmezett, jó játékkal a DVTK nyerte az első szettet. A második játszma során a Szolnok csapata lendületes kezdéssel 15:2-es vezetésre tett szert, ami megpecsételte ennek a játékrésznek a kimenetelét, 1:1-re szépítettek az alföldiek. A döntő játszma aztán heroikus kűzdelmet hozott és végül 32:20 arányú Szolnok győzelmet hozott.

2023. április 2. - vasárnap
Miskolc, MVSC Tornacsarnok

DVTK - Miskolc VSI 1:2 (-15, 23, -15)

DVTK - Szolnoki SC Kék 1:2 (22, -8, -30)

Vezetőedző: Leidgeb Lászlóné

Leidgeb Lászlóné: Ezen a tornán csapatunk két oldalát mutatta meg! Bebizonyítottuk, hogy méltó ellenfelek lehetünk a tabella első helyezettjével szemben is.