Északkeleti csoport, 18. forduló - pótolt mérkőzés

Debreceni VSC-DLA U13 - Diósgyőri VTK U13 4-1 (3-0)

Debrecen-Pallag, 50 néző. Játékvezető: Orosz János.
Debreceni VSC-DLA U13: Mészáros J. - Greda D., Mizsik A., Illés O., Szálkai Á., Kis V., Mezősi J., Sándor K., Sápi L. Csere: Téglási G., Dékány D., Kovács Zs., Molnár J., Bartuska J. Vezetőedző: Madar Csaba.
Diósgyőri VTK U13: Vass Á. - D. Shalfieiev, Martis M., Bialkó Z., Szabó B., Kelemen Z., Schön B., A. Kharchenko, T. Pashaiev. Csere: Almási Á., B. Samsyka, S. Ziadi, Balogh B., Juhász H., D. Dzobko, Tóth B., Kiszely M. Vezetőedző: Tarnai Dániel.

Sárga lap: Martis M. a 18., Szabó B. a 38. percben.
Gólszerző: Sándor K. (1-0) az 5., Sándor K. (2-0) a 15., Dékány D. (3-0) a 26., Dékány D. (4-0) az 53., Szabó B. (4-1) az 54. percben.

Madar Csaba: - Az első két negyedben jó felfogásban és mentalitással játszottak a gyerekek. Gyors és tudatos játékot mutatott mindenki. Az utolsó két negyed már inkább kapkodó volt, de akkor is voltak szépen kidolgozott helyzetek, mint ahogy az ellenfélnek is. Küzdelmes mérkőzés lett a vége, megérdemelt sikerrel.

Tarnai Dániel: -  A debreceni mérkőzésünkre nem célként, hanem a fejlődés részeként tekintettük. A mi szempontunkból több apró tényező is befolyásolta a találkozót, amiből levonjuk a következtetéseket a jövőre nézve. Rendkívül jó iramú mérkőzést játszottunk, ahol a második félidőben tudtunk jobb teljesítményt nyújtani. A labdabirtoklás és labdaszerzés szempontjából is. Mérkőzés teljes egészét nézve viszont a helyzetkihasználásunkkal és a támadó zónában történő játékhelyzet megoldásokkal nem lehettünk elégedettek. Probléma viszont nincs és nincs megállás sem, mert hétvégén ismét kétszer lépünk pályára a DVTK Edzőközpontban. Szombaton bajnoki mérkőzést játszunk, vasárnap pedig  az FK Csíkszereda együttesét fogadjuk.