Országos Leány U19-es Bajnokság, 25. forduló

Diósgyőri VTK LU19 - ETO FC LU19 3-1 (2-0)

DVTK Edzőközpont 30 néző. Játékvezető: Kovács Csaba (Mező Imre, Skarupa Tamás János).
Diósgyőri VTK LU19: Varga E. - Kemenyiczki L., Horváth L., Garabecz V., Papp S., Szolomájer L., Havasi B., Zahár F., Kiss D., Majnár A., Somogyi D. Vezetőedző: Bánföldi Zoltán.
ETO FTC Győr LU19: Csóti K. - Smuk K., Rajkovic F., Kuntzl N., Szabó F., Hideghéthy R., Győri K., Szabová S., Rozs F., Petrovics P., Pusztai B. Vezetőedző: Süle János.

Csere: Varga E. helyett Bényei B. a 46., Kemenyiczki Laura helyett Székely E. a 46., Kuntzl N. helyett Virág A. a 46., Rozs F. helyett Konrád K. a 46., Horváth L. helyett Keczán F. az 56., Hideghéty R. helyett Farkas L. az 58., Rajkovic F. helyett Halmai I. a 72., Pusztai B. helyett Varga V. a 72. percben.
Gólszerző: Papp S. (1-0) a 33., Kemenyiczki L. (2-0) a 44., Majnár A. (3-0) az 50., Pusztai B. (3-1) a 70. percben.

Bánföldi Zoltán: - Kicsit döcögve kezdtük a játékot, de idővel megtaláltuk a ritmust, ami az eredményben is megmutatkozott. A második félidő végére elfáradtunk, ez az elmúlt tizenegy nap mérkőzés számát és megtett utazási távolságokat nézve teljesen érthető. Gratulálok a lányoknak a győzelemhez.

Süle János: - Egy jó mérkőzésen  nagyszerűen  játszottak a csapatok, taktikailag is éretten fociztak, valamint posztonkét is remek párharcokat vívtak  a lányok. Az élvezetes iram mellett mindkét kapu előtt több helyzet adódott, ezekkel a DVTK sáfárkodott jobban, ami végül döntőnek bizonyult a végeredményt illetően.