Országos LU19-es Bajnokság, 26. forduló

Ferencvárosi TC LU19 - Diósgyőri VTK LU19 6-0 (4-0)

Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont. Játékvezető: Görgényi Botond (Koncz Benedek, Olajkövi János).
Ferencvárosi TC LU19: Major Janka - Fehértói Dorina, Ranyhóczki Vanda, Turza Melitta, Bozsik Linett, Czinege Eszter, Vincze Borbála, Schmidt Veronika, Orosz Eszter, Madarász Laura, Skultéty Tamara. Vezetőedző: Marco Dell'Elce.
Diósgyőri VTK LU19: Varga Eszter - Kemenyiczki Laura, Horváth Lili, Garabecz Veronika, Papp Sára, Szolomájer Leila, Sain Anna, Havasi Bernadett, Dervarics Dalma, Kiss Dorina, Komlós Lilla. Vezetőedző: Bánföldi Zoltán.

Csere: Dervarics Dalma helyett Somogyi Diána 46., Fehértói Dorina helyett Hevesi Júlia, Bozsik Linett helyett Tóth Mercédesz az 58., Major Janka helyett Horváth Katalin a 68., Horváth Lili helyett Németh Lilla a 85. percben.
Sárga lap: Czinege Eszter a 44., Kemenyiczki Laura az 53., Szolomájer Leila a 79. percben.
Gólszerző: Czinege Eszter (1-0) a 6., Czinege Eszter (2-0) a 9., Vincze Borbála (3-0) a 36., Czinege Eszter (4-0) a 21., Czinege Eszter (5-0) a 67., Czinege Eszter (6-0) a 78. percben.

Marco Dell'Elce: - Az első félidőben magabiztosan játszottunk és négy gyönyörű gólt szereztünk. A második játékrész elején picit akadozott a gépezet ebben a nagy melegben, de így is két remek találattal növeltük előnyünket. Sérültjeinknek jobbulást kívánunk, megyünk tovább az álmainkért.

Bánföldi Zoltán:- A mérközésen nagyrészt ellenfelünk dominált mi pedig gyakoroltuk a saját zónában való védekezést. A hibáinkat ellenfelünk jól kihasználta a két csapat között ez a reális különbség.