Nagy képen: A DVTK Kosárlabda Akadémia U14 csapata ünnepli a döntőbe kerülést

A Fireplace Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság "A" döntőjének szombati játéknapján a DVTK Akadémia/A serdülő együttese a Csata DSE/A együttesével mérkőzött az elődöntőben. A fordulatos, jó hangulató mérkőzésen egy szoros első félidő után nagyon magabiztos, 43-59 arányú sikert aratott Ambrus Erzsébet csapata, így ott lesz a vasárnapi döntőben.

A döntő egésze alatt végig nagyszámú diósgyőri szurkoló buzdította az akadémiai csapatot, állandó jó hangulat uralkodott a hazai csapat mérkőzésein. Az elődöntő utolsó negyedében már meccshangulat uralkodott az Aréna lelátóin. Vasárnap 15 órától pedig az Atomerőmű-KSC Szekszárd csapata ellen .- törénete során először - lehetősége nyílik arra, hogy korosztályos bajnoki címet ünnepelhessen.

A torna mérkőzései ingyenesen megtekinthetőek, ezért arra kérünk minden diósgyőri szurkolót, hogy látogasson ki holnap a DVTK Arénába, szurkoljunk közösen serdülő csapatunknak, és szerezzük meg közösen a DVTK Kosárlabda Akadémia első korosztályos bajnoki címét!