DVTK vegyes - Felsőtárkány 0-1 (0-0)

Diósgyőr, műfüves edzőpálya, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Séra János (Rósz Márton, Matlyák József).
DVTK vegyes: Gelei (55) - Vági (17), Abdouraman (10), Alves (5), Gohér (6) - Tamási (8), Leskó Z. (14), Boska (11), Batioja (7) - Boros (9), Hornyák (19). Vezetőedző: Szivics Tomiszláv.
Felsőtárkány I. félidő: Illyés - Balázs, Elek, Kaszás, Pados, Vágó, Nagy T., Romhány, Barzsó, Montvai, Hajdú. Szakmai igazgató: Détári Lajos.
Felsőtárkány II. félidő: Bollók - Busai, Katona, Kasza, Balogh D., Molnár T., Sebe, Szabó R., Danyi, Kovács Á., Fenyvesi.

Edzőmérkőzés DVTK vegyes - Felsőtárkány 3
Leskó Zoltánt Szivics Tomiszláv is dicsérte (Fotó: Koncz Péter)

Csere
: Boska (11) helyett Oláh B. (20), Hornyák (19) helyett Mahalek (3) a 46. percben.
Gólszerző: Kasza (0-1) az 51. percben.

A gól története

51. perc: egy szögletet követően Kasza Dániel elé került a labda a diósgyőri 16-os vonalánál, és egy igazítás után kilőtte a hosszú alsó sarkot, a labda a kapufáról pattant a hálóba, 0-1.

Szivics Tomiszláv
: - Az első csapat keretéhez tartozó játékosokra nem lehet panaszom, de nagyot csalódtam a fiatalokban, egyedül Leskó Zoltán jelent kivétel, aki nagyon jól játszott. Az eredmény igazságos, bár azt hozzá kell tenni, hogy szerencsénk sem volt. Az szokták mondani, annak van szerencséje, aki tesz érte, most mi megcáfoltuk ezt, 10-12 gólhelyzetet alakítottunk ki, amiből egyet sem sikerült értékesíteni.