Siófok: Hegedűs - Ambrus, László, Forgács, Tusori - Magasföldi, Nagy (Gajda 85), Homonyik (Bonifert 62), Gaman, Melczer, Kozmor (Csopaki 74).

DVTK Borsodi: Köteles (Kövesfalvi 46) - Mogyorósi (Homma 71), Hegedűs, Sebők, Elek - Kamber, Vitelki (Nagy 58), Pintér, Szélpál - Simon, Virág.

Siófok kispad: Sánta, Gajda, Csopaki, Basara, Köntös, Popovic, Bonifert.
DVTK Borsodi kispad: Kövesfalvi, Lakatos, Nagy, Lipusz, Kassim, Homma.

Sárga lap: Tusori (26) illetve: Pintér (16), Mogyorósi (65)
Kiállítva: Pintér, második sárga lap után (45)

Köteles az első félidőben vállsérülést szenvedett, ezért a szünetben le kellett cserélni.

23.p.: Magasföldi 25 méterről végzett el szabadrúrást, a labda a felső lécről védhetetlenül vágódott a hálóba. 1:0
64.p.: A jobb oldalon vezetett támadást a Siófok, az alapvonaltól visszagurított labdára Magasföldi érkezett és kapásból, 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 2:0
73.p.: Bal oldali hazai akció után Bonifert higgadtan 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 3:0
88.p.: Nagy buktatta a hazaiak támadóját a tizenhatoson belül. A megítélt büntetőt Melczer félmagasan a kapu bal oldalába lőtte. 4:0

Aldo Dolcetti: Nagyon örülök a győzelemnek, a siker teljes egészében a játékosoké.

Vágó Attila: Nagyon szégyellhetjük magunkat, ez a teljesítmény méltatlan a Diósgyőrhöz. Néhány játékosnak el kell gondolkodnia... A nevek mellé izzadt mezek is kellenek.