Dorogi FC csapat

Stáb

1978.09.07 születési dátum
HUN útlevél
szakmai igazgató
1978.02.05 születési dátum
HUN útlevél
sportigazgató
1987.08.09 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1981.09.11 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1992.07.30 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
  születési dátum
HUN útlevél
csapatorvos
  születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1988.07.22 születési dátum
HUN útlevél
korrektív tréner
  születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető