Időpont: 2015. október 14., szerda 15:15
Játékvezető: Molnár Attila (Kepe Arnold, Kulman Tamás)

A Kozármisleny kezdőcsapata: Molnár P. - Kiss M., Fellai, Lantos, Kocsis A., Kovács T., Nagy E., Beke, Nagy M., Wittrédi, Gránicz. Vezetőedző: Németh Zsolt.
Kispadon: Helesfay, Lauer, Kirchner, Tóth A., Fenyvesi, Várda, Szabó M.

A DVTK kezdőcsapata: Radoš - Eperjesi, Lipták, Kovács G., Tamás - Kitl, Egerszegi - Okuka, Koman, Barczi - Bacsa. Vezetőedző: Bekő Balázs.
Kispadon: Egyed, Németh M., Nemes, Ternován, Boros, Takács T., Grumić.

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Döntetlen eredmény esetén 2x15 perces hosszabbítás jön, ha az sem hoz döntést, akkor 11-es rúgások következnek.

A DVTK csapatában Antal Botond, Senad Husić, Halmai Ramon, Georges Griffiths sérülés miatt nem léphet pályára, Manjrekar James a kanadai, Novothny Soma a magyar U21-es válogatottban játszik, illetve játszott.

A DVTK piros-fehér, a hazaiak kék mezben játszanak, a két cséká Koman Vladimir és Kovács Tamás

1. perc: A DVTK kezdte a mérkőzést

3. perc: Eperjesi hosszú bedobását Bacsa elől fejelték ki 14 méterre a kaputól

4. perc: hazai szabadrúgás a kaputól 24 méterre, középről: Wittrédi a jobb fölső sarok fölé tekert, Radoš rajta volt

8. perc: jobboldali beadás, Lipták mentett középen fejjel

8. perc: Koman lőtt 22 méterről jobbról mellé

12. perc: jobbról tört be a hazai játékos a 16-oson belülre, Lipták vezetésével tisztázott a DVTK védelme

15. perc: Okuka csúsztatta Bacsa elé a labdát a 16-os előterében, de mielőtt lőhetett volna, mentett Lantos

16. perc: Tamás a szögletzászlótól adott be, átszállt mindenki feje fölött

18. perc: Kovács G. kapott sárga lapot

21. perc: Koman a saját térfélről indította laposan Bacsát, aki az alapvonalig jutott el, ott azonban szerelték

24. perc: Lipták tört előre, jobboldali beadását a védők vágták ki Bacsa elől

29. perc: a hazai alapvonalig megint szépen ment a játék a baloldalon, ott azonban kicsúszott a labda

30. perc: a pálya talaja... Tamás csúszott el a beadás közben

31. perc: az első hazai szöglet, Lantos 8 méterről lőtt magasan a kapu fölé

32. perc: az ellentámadásban Kitl gurított vissza az alapvonalról, az érkező Koman elől szabadítottak fel a védők

33. perc: Eperjesi jobboldali beadását vágták ki szögletre a védők

33. perc: Koman lapos beadását kivágták a védők

37. perc: Bacsa pörgette le a labdát a 16-oson belül, Eperjesi elől mentettek szögletre

37. perc: Koman beadását kifejelték, újabb szöglet, most balról

38. perc: Barczi beadását kifejelták, ugyanő tehette vissza, Molnár kapus húzta le

38. perc: hazai lövés, Nagy M. nem célzott pontosan

41. perc: Kiss M. lőtt jobbról 18 méterről, Radoš szépen védett

42. perc: Barczi beadását úgy tűnt, tisztázták a védők, azonban Koman elé került, aki 12 méterről lőhetett, de Molnár fogta a nem túl erős kísérletet

Félidő: Kozármisleny - DVTK 0-0

45. perc: Bacsa szerezte meg a rossz kapuskirúgást, de még lövés sem lett a lehetőségből

46. perc: folytatódik a szünet után a játék, Koman helyett Grumić állt be a szünetben, a hazaiak nem cseréltek

47. perc: hazai oldalszabadrúgást öklözött a mezőnybe Radoš, Wittrédi lőtte a kipattanót 26 méterről rá, Grumićról vágódott ki

48. perc: Vezet a Kozármisleny. Beke húzott jobbról befelé, majd 18 méterről a hosszú alsó sarokba tekert, 1-0.

50. perc: Barczi labdáját Grumić vette le, majd Egerszegi elé tette, aki 28 méterről lőtt a kapu bal oldala mellé

52. perc: Tamás lőtt 17 méterről balról fölé

52. perc: Wittrédi lőtt jobbról, Radoš másodszorra fogta

55. perc: hazai szöglet jobbról, Radoš ütötte ki a labdát

57. perc: egy hazai szabadrúgás kerülte el nem sokkal a DVTK kapuját

60. perc: sárga Grumićnak labdaelrúgásért

61. perc: a diósgyőri szögletet követően Eperjesi hibája után kontrázhatott a Kozármisleny, azonban a ugyanő javítani tudott a 16-os vonalán becsúszva, majd Tamás segítette ki egy újabb becsúszással

63. perc: Eperjesi helyett Takács T. a DVTK 2. cseréje

63. perc: gyanúsan Grumić feje környékéről rúgták el a labdát a hazaiak, minimum magas láb volt. A reklamáló Bekőt elküldték a kispadtól

63. perc: Lipták lövésébe léptek bele, szöglet

67. perc: hazai szöglet, Kovács, majd Okuka fejelte ki

68. perc: Kiss M. kapott sárga lapot Bacsa felvágásáért

71. perc: Beke helyett Kirchner az első hazai csere

74. perc: szép hazai támadás végén Kiss M. lőtt 18 méterről mellé

77. perc: Okuka kapott sárga lapot rossz becsúszó szerelésért

78. perc: Lantos Kitlt vágta fel egy sárga lapért

83. perc: Nagy M. lövése vágódott a diósgyőri kapu mellé, szöglet, ami veszélytelen volt

83. perc: Németh Milán állt be a lábát fájlaló Kitl helyett

85. perc: Radoš védte Wittrédi rövid felsőbe tartó lövését

87. perc: Barczi droppból lőtt 16 méterről. Molnár fogta

90. perc: 3 perc a hosszabbítás

90. perc: már Lipták is elöl percek óta

90+1. perc: nyom a DVTK, de nincs kapuralövés

90+2. perc: időhúzó hazai csere

Végeredmény: Kozármisleny - DVTK 1-0 (0-0)