DVTK U17 leány csapat

Stáb

1992.02.21 születési dátum
HUN útlevél
szakmai igazgató
1995.11.08 születési dátum
HUN , - útlevél
vezetőedző
1994.12.04 születési dátum
HUN , - útlevél
másodedző
1997.07.12 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1988.07.28 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
2000.06.16 születési dátum
HUN útlevél
videóelemző
1995.03.28 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1994.01.17 születési dátum
HUN útlevél
mentáltréner
1999.10.25 születési dátum
HUN útlevél
dietetikus
1998.07.02 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető

Idény közben távozott

1967.09.16 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1988.08.05 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1993.07.12 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
1994.06.18 születési dátum
HUN útlevél
dietetikus