FK Asztana - Diósgyőri VTK 3-1 (1-0)

Antalya, Mardan Sportközpont. Játékvezető: Łukasz Bednarek (Dawid Bukowczan, Jaroslaw Przybyl).
FK Asztana: Loginovsz - Pikalkin, Aničić, Dmitrenko, Somko, Zsukov, Bejszebekov, Sahmetov, Foxi, Nuszerbajev, Osztyapenko. Vezetőedző: Ioan Andone.
DVTK: Rajić - Eperjesi, Vadász, Kádár, Husić - Elek, Kostić - Gosztonyi, Bacsa, Barczi - Batioja. Vezetőedző: Szivics Tomiszláv.

A DVTK kezdőcsapata (Fotó: Kocsis Norbert)

Csere
: Bacsa helyett Futács, Osztyapenkó helyett Sissero, Nuszerbajev helyett Muzsikov, Zsukov helyett Kojašević mind a szünetben, Batioja helyett Marjanović az 51., Rajić helyett Radoš, Husić helyett Gohér és Kostić helyett Nikházi a 60., Elek helyett Abduraman, Vadász helyett Debreceni és Eperjesi helyett Vági a 65., Loginovs helyett Erić a 66., Kádár helyett Alves a 68., Gosztonyi helyett Boros a 73., Pikalkin helyett Ahmetov a 80., Somko helyett Smagulov a 86. percben.
Sárga lap: Batioja a 33., Kádár a 45., Debreceni a 64., Abdouraman és Nikházi a 75. percben.
Gólszerző: Osztyapenkó (1-0) a 45+2., Kojašević (2-0, 11-esből) az 59.,  Futács (2-1, 11-esből) a 62., Sissero (3-1, 11-esből) a 65. percben.

Szivics Tomiszláv
: - Egy nagyon erős ellenféllel találkoztunk és a mai mérkőzés pontosan megmutatta, hol tartunk. Az első félidőben minden rendben volt, igaz nem szabad ilyen gólt kapni az utolsó percben. Még életemben nem láttam hat perc alatt három büntetőt befújni, amit nem szeretnék kommentálni. Nem szabad elfelejteni, hogy alapozni és a tavaszi szezonra felkészülni jöttünk, és ma is több kérdésemre választ kaptam.