Játékvezetői keret csapat

mezszám név poszt születési idő állampolgárság
Bognár Tamás játékvezető 1978.11.18 HUN
Farkas Tibor játékvezető 1983.01.05 HUN
Dolnegó Bálint játékvezető 1989.05.04 HUN
Karakó Ferenc játékvezető 1983.04.06 HUN
Nazsa Tamás játékvezető 1986.02.18 HUN
Takács János játékvezető 1972.02.05 HUN
Hanyecz Bence játékvezető 1992.07.09 HUN
Bogár Gergő játékvezető 1991.08.28 HUN
Görög Márió játékvezető 1991.12.20 HUN
Molnár Attila játékvezető 1989.06.16 HUN
Gaál Ákos játékvezető 1989.03.18 HUN
Németh Ádám játékvezető 1982.11.28 HUN
Zierkelbach Péter játékvezető 1988.01.18 HUN
Szőts Gergely játékvezető 1981.12.18 HUN
Móri Tamás játékvezető 1981.02.17 HUN
Antal Péter játékvezető 1986.08.02 HUN
Andó-Szabó Sándor játékvezető 1979.08.17 HUN
Nagy Norbert játékvezető 1988.10.04 HUN
Berényi Tamás játékvezető 1987.06.24 HUN
ifj. Szilágyi Sándor játékvezető 1984.05.09 HUN
Pillók Ádám játékvezető 1988.02.06 HUN
Veizer Roland játékvezető 1979.06.11 HUN
Takács Ákos játékvezető 1997.10.23 HUN
Vad II István játékvezető 1979.05.30 HUN
Ducsai József játékvezető 1978.03.09 HUN
Szigetvári Márk játékvezető 1994.10.15 HUN
Csonka Bence játékvezető 1992.03.18 HUN
Derdák Marcell játékvezető 1991.10.14 HUN
Takács Tamás játékvezető 1988.05.20 HUN
Lovas László játékvezető 1984.09.07 HUN
Zám Zsolt játékvezető 1993.03.28 HUN
Sipos Tamás játékvezető 1991.10.30 HUN
Kovács Gábor játékvezető 1980.06.18 HUN
Horváth Tibor játékvezető 1984.10.25 HUN
Kovács Imre játékvezető 1989.11.03 HUN
Káprály Mihály játékvezető 1990.11.23 HUN
dr. Bede Tamás játékvezető-asszisztens 1985.04.18 HUN
Sinkovicz Dániel játékvezető-asszisztens 1996.10.07 HUN
Király Zsolt játékvezető-asszisztens 1984.11.12 HUN
Baghy Csaba játékvezető-asszisztens 1982.06.08 HUN
Ország Péter játékvezető-asszisztens 1994.11.13 HUN
Szilágyi Norbert játékvezető-asszisztens 1985.11.08 HUN
Vígh-Tarsonyi Gergő játékvezető-asszisztens 1987.05.27 HUN
Aradi József játékvezető-asszisztens 1985.01.21 HUN
Szalai Dániel játékvezető-asszisztens 1982.07.28 HUN
Benkő Róbert játékvezető-asszisztens 1979.08.24 HUN
Medovarszki János játékvezető-asszisztens 1977.09.22 HUN
Buzás Balázs játékvezető-asszisztens 1986.01.29 HUN
Horváth Zoltán játékvezető-asszisztens 1983.07.16 HUN
Belicza Bence Péter játékvezető-asszisztens 1995.04.27 HUN
Tőkés Róbert játékvezető-asszisztens 1985.11.27 HUN
Becséri Gergely játékvezető-asszisztens 1990.06.02 HUN
Horváth Róbert játékvezető-asszisztens 1980.05.22 HUN
Máyer Gábor játékvezető-asszisztens 1992.03.13 HUN
Rózsa Dávid játékvezető-asszisztens 1994.08.11 HUN
Csatári Tibor játékvezető-asszisztens 1985.08.13 HUN
Kiss Balázs játékvezető-asszisztens 1980.05.03 HUN
Huszár Balázs játékvezető-asszisztens 1980.08.30 HUN
Varga Gábor játékvezető-asszisztens 1978.07.09 HUN