“... Együtt vagyunk, győzni fogunk...”

A DVTK heti programja

2015.03.30. 15:05

Folytatódnak az OTP Bank Liga küzdelmei ezen a héten. A DVTK első csapata szombaton a Paksot látja vendégül. A kosarasok számára ezen a héten is a döntőbe jutás a tét.

BME FC - DVTK-Vénusz 2-3 (2-3)

2015.03.30. 14:20

A női futsal NB I. Felső-ági rájátszásában Budapesten győzött a DVTK-Vénusz. A diósgyőri lányok már az első 15 percben eldöntötték meccset, a gólokat Miliczki Noémi, Váradi Cintia és Kovács Aliz szerezték.

Így látták a főszereplők

2015.03.29. 13:59

Felkészülési mérkőzést játszott a Puskás Akadémia ellen a DVTK szombaton. A találkozó után Szivics Tomiszláv, Barczi Dávid és Julian Jenner nyilatkozott a DVTK TV-nek.

DVTK - PAFC 0-1 (0-1)

2015.03.28. 13:00

Szombaton 11 órától szépszámú közönség előtt nagyszerű hangulatú felkészülési mérkőzést játszott a DVTK a Puskás Akadémia ellen.

DVTK - PAFC élőben

2015.03.28. 09:00

Szombaton délelőtt 11 órától felkészülési mérkőzést játszik a DVTK a Puskás Akadémia csapata ellen. A találkozóról élő, szöveges tudósítást adunk a DVTK hivatalos csatornáin.

Sportpálya-avatón járt a DVTK

2015.03.27. 19:51

Egy kedves meghívásnak eleget téve, a Fráter György Katolikus Gimnáziumba voltak hivatalosak pénteken a DVTK labdarúgói és a legendás aranycsapat tagjai. Az avató ünnepségen első alkalommal adták át az iskola egykori diákjáról, a DVTK fiatalon elhunyt kapusáról Rakaczki Bencéről elnevezett díjat.

Fociszombat Diósgyőrben!

2015.03.26. 18:06

A válogatott mérkőzése miatti szünetet kihasználva felkészülési mérkőzést játszik szombaton 11 órától a DVTK a PAFC ellen a Diósgyőri Stadionban. A füves edzőpályán szintén 11 órától a DVTK U17-es, 13 órától pedig a DVTK U21-es csapata a Ferencváros hasonló korosztályú együttesét fogadja.

Az őszi elszántság kell!

2015.03.25. 10:00

Árki Gábor szerint nem lettünk rosszabb csapat tavasszal annál, mint amilyenek ősszel voltunk, de egyelőre hiányolja a játékosokból azt a szenvedélyt, amely ahhoz szükséges, hogy ne csak legyőzni akarjuk, hanem ha kell, akkor "ki is végezzük" ellenfelünket.

Harmadszor rúgott gól nélkül

2015.03.23. 22:00

Az OTP Bank Liga idei kiírásában mindössze harmadszor fordult elő, hogy a DVTK nem szerzett gólt. Statisztika.

2015.03.23. 17:20

Az OTP Bank Liga szünetel ezen a héten, a DVTK ezt kihasználva felkészülési mérkőzést játszik a Puskás Akadémia ellen. A kosarasok számára pedig már a döntőbe jutás lesz a tét.

2015.03.23. 15:44

Egygólos vereséget szenvedett Debrecenben a DVTK az OTP Bank Liga 21. fordulójában. A mérkőzés után Egerszegi Tamás, Eperjesi Gábor és Takács Tamás nyilatkozott a DVTK TV-nek.

DVTK-Vénusz - Astra 2-8 (1-5)

2015.03.23. 13:47

A női futsal NB I. Felső-ági rájátszásában magabiztosan győzött Miskolcon a bajnokesélyes Astra. A Vénusz góljait Kresák Katalin és Bernáth Csilla szerezte.

Elhunyt Reszeli Soós István

2015.03.23. 12:06

Hosszan tartó betegség után elhunyt Reszeli Soós István, ismert labdarúgó edző, a DVTK egykori ügyvezetője.

DVSC - DVTK 1-0 (1-0)

2015.03.22. 20:22

Az OTP Bank Liga 21. fordulójában Debrecenben lépett pályára a DVTK. A hazaiak rögtön a találkozó eleján vezetést szereztek, amit nem sikerült kiegyenlíteni.

DVSC - DVTK élőben

2015.03.22. 16:30

Az OTP Bank Liga 21. fordulójában Debrecenbe látogat a DVTK vasárnap délután, kezdés fél hétkor (tv: Sport2). A találkozóról élő, szöveges tudósítást adunk a DVTK hivatalos csatornáin.

Szombati eredmények

2015.03.21. 20:27

Nem tudott nyerni Felcsúton a Videoton, a KTE százszázalékos tavasszal, az Újpest, a Honvéd és a Dunaújváros tovább várhat első idei sikerére. Vasárnap az FTC - MTK és a DVSC - DVTK rangadókkal zárul a forduló.

A 22. DVSC - DVTK NB I.-es bajnoki

2015.03.21. 20:00

Nem Debrecen a kedvenc úti célja a DVTK játékosainak, a DVSC - és jogelődei - pályaválasztása mellett eddig 21 alkalommal lépett csapatunk pályára és csupán egyszer sikerült győzni. Történelem.

„Én a Diósgyőrt választottam”

2015.03.21. 14:48

Egy fél év győri kitérőt kivéve, 16 évig folyamatosan a Diósgyőr játékosa volt. Csatárként kezdte, később jobb oldali védő lett. Több éven keresztül viselte a csapatkapitányi karszalagot is. A fia jelenleg 14 évesen a DVTK U15-ös csapatának a tagja. A Diósgyőr legendás játékosával, Farkas Jánossal beszélgettünk.

Pénteki eredmény

2015.03.20. 20:58

Az OTP Bank Liga 21. hétvégéje Pakson kezdődött a Haladás vendégjátékával, ahol a szombathelyiek némi meglepetésre 2-1 arányban győzni tudtak. A forduló szombaton a PAFC - Videoton testvérharccal folytatódik, majd vasárnap az FTC - MTK és a DVSC - DVTK rangadókkal zárul.

"Oda kell tenni magunkat"

2015.03.20. 19:31

Vasárnap este Debrecenben vendégszerepel a DVTK. Szokásos mérkőzés előtti sajtótájékoztatónkon Szivics Tomiszláv, Eperjesi Gábor és Szalai Vilmos osztotta meg a gondolatait.