Budaörs SC 1924 - Diósgyőri VTK 0-2 (0-1)

Budaörs, Árok utca, 500 néző. Játékvezető: Farkas Mátyás (Vígh-Tarsonyi Gergő, Temleitner Krisztián)
Budaörs 1. félidő: Tulipán - Horváth L., Hegedűs J., Tányéros, Ódé - Csobánki - Marques, Bogáti, Sajbán Mi., Papp M.  - Szabó V. Vezetőedző: Miskei Attila.
Budaörs 2. félidő: Tulipán - Miskei M., Gál Sz., Mihály, Lajer - Ferkó - Menyhárt A., Tóth P., Csillag, Sajbán Má. - Varga B. Vezetőedző: Miskei Attila.
DVTK: Radoš - Okuka, Lipták, Kovács G., Németh M. - James, Egerszegi - Nikházi, Bognár I., Koman - Bacsa. Vezetőedző: Egervári Sándor.

Csere: Rados helett Antal, Németh M. helyett Nemes, Bognár I. helyett Barczi és Bacsa heyett Novothny a 46., Okuka helyett Eperjesi, Kovács G. helyett Kitl, Nikházi helyett Ternován P., Koman helyett Takács T. a 63. percben.

Gólszerző: Bacsa (0-1) a 16., Koman (0-2) az 50. percben.

Felkészülési mérkőzés: Budaörs - DVTK 2
A DVTK kezdőcsapata Fotók: Szabó Krisztián

16. perc: Lipták tette előre a labdát a felezővonal tájáról, amit Bognár szépen pörgetett Bacsa elé, aki a 16-os vonalán maga elé tette,majd a a kapu bal oldalába lőtt, 0-1.

50. perc: Barczi került helyzetbe. Lövését a kapus kivédte, a kipattanót Koman lőtte a kapuba, 0-2.

A mérkőzés eseményei percről percre

Egervári Sándor: A felkészülés ezen szakaszában még nem az eredmény, hanem a játék a legfontosabb. Ma mind a kettővel voltak problémáim, hiányoztak a ritmusváltások. A második héten komoly terhelést kaptak a játékosok, emiatt nem voltak kellőképpen frissek. Az előző felkészülési mérkőzésen sokkal több gólhelyzetet tudtunk kialakítani, ez ma kevésbé sikerült.