Időpont: 2015. november 13., péntek 14:00
Játékvezető: Nagy Róbert (Márkus Tamás, Demeter János)

A DVTK kezdőcsapata: Radoš - Eperjesi, Csicsvári, Németh M., Nemes - Barczi, Egerszegi, Kitl, Koman - Bognár I., Grumić. Vezetőedző: Bekő Balázs.
Kispadon: Antal, Okuka, Ternován P., Husić, Kövér, Nikházi, Boros, Takács T., Bacsa, Griffiths.

A Mezőkövesd kezdőcsapata: Ribánszky - Polényi, Devecseri, Nánási, Nagy J., Szeles, Takács P., Tamási, Molnár G., Máté, Harsányi. Szakmai igazgató: Tóth László.
Kispadon: Dombó, Heffler, Rácz, Fótyik, Dvorschák, Engel

A DVTK csapatából Halmai Ramon és Bősz Levente sérülés, Novothny Soma az U21-es válogatott selejtezői, James Manjrekar a kanadai válogatott mérkőzése miatt hiányzik.

Lipták Zoltán, Tamás Márk és Kovács Gábor a találkozó előtt futóedzésen vett részt.

A DVTK piros-fehér csíkos, a Mezőkövesd fekete mezben játszik. A két csapatkapitány Koman Vladimir és Takács Péter

Percről percre

1. perc: A DVTK kezdte a mérkőzést, az óra felé támad az első félidőben a csapat

6. perc: vendégszöglet, Tamási beadását a röviden megcsúsztatta egy társ, de középen Csicsvári tisztázott

8. perc: baloldali beadást követően Csicsvári szorításában csak Harsányi csak az alapvonalon túlra tudta terelni a labdát

16. perc: Bognár adott nagyszerű ütempasszt középről balra Grumićnak, aki tolt egyet rajta, majd a 16-os vonaláról lőtt. Ribánszki vetődve fogta a labdát

17. perc: a 16-osról lőtte kapura Molnár a kipattanó labdát, Radoš mellre ölelte

20. perc: Barczi baloldali beadása pattant szögletre

20. perc: Bognár beadását kifejelték, a lepattanót Nemes küldte kapásról kapura 22 méterről, nem sokat tévedett

24. perc: Bognár ezúttal jobbra tette a bemozduló Grumićnak a labdát, azonban Nánási becsúszva szerelte a 16-oson belül

25. perc: Radoš a kapujából kilépve lábbal tisztázott Molnár elől

29. perc: Bognár egy kötény után Komant futtatta, végól Kitl lőtt éles szögből de Ribánszki jó helyen állt

30. perc: a szöglet veszélytelen volt

30. perc: Barczi lépett ki a leshatárról, majd kisodródva lőtt, Ribánszky szögletre tenyerelte a rövid oldalra tartó labdát

35. perc: Eperjesi jobboldali beadását Grumić elől fejelték ki a védők

35. perc: Molnár lőtt 18 méterről, Radoš vetődve tolta ki a lapos labdát a bal alsó sarok elől

37. perc: Barczi futtatta lyukra Bognárt, aki 16 méterről alig ágyúzott a baloldali kapufa mellé

38. perc: Egerszegi sprintelt vagy 40 métert, közben fellökni sem tudták, éppen csak hosszú labdát adott a leshatáron induló Grumićnak

40. perc: Bognár szerzett vissza egy labdát az ellenfél 16-osa előtt, 17 méterről lőtt, de a blokkban elakadt a labda

42. perc: Máté lőtt 13 méterről, de kisodródva, Radoš vetődve fogta a hosszú sarok felé tartó labdát

44. perc: Bognár szögletét húzta le Ribánszki

45. perc: Barczi felpörgetett labdáját Grumić kapásból lőtte kapura, Ribánszki szögletre védte

45. perc: Bognár beadását Csicsvári fejelte kapura, de lejött a védőkről

45+1. perc: DVTK - Mezőkövesd 1-0 A Grumićtól visszakapott labdát Kitl 8 méterről a kapu jobb alsó sarkába helyezte

Félidő: DVTK - Mezőkövesd 1-0

46. perc: elkezdődött a második félidő. Négyet cserélt a DVTK a szünetben: Eperjesi, Csicsvári, Nemes, Barczi helyett Okuka, Husić, Nikházi és Bacsa folytatja. Egerszegi lépett hátra Csicsvári helyére, míg Bacsa szélsőt játszik, a többi csere poszton történt A vendégek ötöt cseréltek, csak Fótyik nem állt még be

50. perc: DVTK - Mezőkövesd 2-0 Bacsa kapott nagyszerű labdát a bal oldalon, egészen az alapvonalig vitte, ahol elfektette a kapust, miközben visszalépett, majd megfordulva éles szögből a kapuba lőtt

54. perc: Bognár szögletét fejelték ki a védők

59. perc: Heffler lőtt szabadrúgásból 28 méterről kapura, veszélyesen szállt, de fölé ment

63. perc: hatos csere a DVTK-ban Radoš, Egerszegi, Kilt, Koman, Bognár I., Grumić le, Antal Ternován, Kövér, Boros, Takács T., Griffiths be a DVTK-ban. Georges Griffiths hosszú kihagyás után lépett pályára. A cserék után Okuka a DVTK jobboldali belső védője, míg Ternován a jobbhátvéd

66. perc: Nikházi jobbról, az alapvonalról adott középre, a hosszún Kövérig jutott a labda, aki nagy erővel a léc fölé bombázott 15 méterről

70. perc: Ternován szögletét kivágták a védők

71. perc: baloldali beadást tisztázott középen Okuka szögletre. Az első beadást Griffihts, a másodikat Husić fejelte ki

73. perc: Ternován újabb két jobboldali szögletet adhatott be, a másodikat Griffiths fejelte fölé

78. perc: Okuka jobboldali szabadrúgását a berobbanó Takács T. a hosszú oldalról fejelte a kapu fölé

79. perc: Takács T. tette balra Griffiths elé a labdát, aki középre gurított, ahol a védők Boros elől mentettek, de éppen Griffiths elé, ő pedig 14 méterről kapásból lőtt, Dombó védettt

83. perc: Heffler lőtt 22 méterről nagyon erőset és kissé pontatlant

84. perc: DVTK - Mezőkövesd 3-0. Nikházi ballal pörgette balra a labdát, Hosić pontosan centerezett, középen Griffiths elemi erővel bombázott kapura, Dombó majdnem védte, de a hálóba pattant róla a labda

Végeredmény: DVTK - Mezőkövesd 3-0 (1-0)