DVTK tartalék - Termálfürdő FC Tiszaújváros 2-1 (0-0)

Miskolc. 100 néző Játékvezető: Sipos László (Dr. Kulcsár Judit, Benkő Róbert)
DVTK: Egyed - Galambosi, Mahalek, Csicsvári, Kádas - Okuka, Kövér, Németh M., Ternován - Boros, Takács T. Megbízott edző: Sverla Béla
Termálfürdő FC Tiszaújváros: Tóth Cs. - Polényi, Fodor, Czégel, Molnár F. - Sigér - Angyal - Kerekes - Hussein, Katona B., Bussy. Vezetőedző: Bocsi Zoltán

NB III: DVTK tartalék - Tiszaújváros 4
Az év utolsó NB III-as gólöröme (Fotók: Szabó Krisztián)

Csere: Kerekes helyett Molnár L. a 78., Molnár F. helyett Horváth a 79., Ternován helyett Icsó a 80., Boros helyett Balogh A. a 87. és Takács T. helyett Szabó B. a 90. percben.
Sárga lap: Kövér a 48., Sigér a 62. és Fodor a 71. percben.
Piros lap: Csicsvári a 71. percben.
Gólszerző: Sigér (0-1) az 57., Boros (1-1) a 61. és Icsó (2-1) a 89. percben.

Horváth Ádám (technikai vezető): - Fordulatos találkozón minden külső hatás ellenére tíz emberrel is megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Gratulálunk a Tiszaújvárosnak a Magyar Kupa szerepléshez.
Bocsi Zoltán: Ősszel sokadik megnyertnek hitt mérkőzésünket buktuk el ismét.

57. perc: A bal oldalon szövögette támadását a Tiszaújváros. Egy középre passzolt labdát Sigér 19 méterről laposan a jobb alsóba lőtt. (0-1)
61. perc: Németh Milán bal oldali szögletét Boros Gábor csúsztatta a hosszú felső sarokba. (1-1)
64. perc: Csicsvári Milán a tizenhatoson belül kézzel ért a labdához, büntetőhöz jutott a Tiszaújváros, melyet a vendégek kapusa Tóth Cs. a kapu mellé lőtt.
71. perc: Csicsvári Milán megkapta második sárga lapját is, így a DVTK tíz főre fogyatkozott.
77. perc: A DVTK megbízott edzőjét, Sverla Bélát és Kiss József kapusedzőt reklamálásért elküldte a kispad mellől Sipos játékvezető.
89. perc: Németh Milán indította Takács Tamást a jobb oldalon. A vajdasági támadó középre passzolt Okukának, aki továbbtette a frissen beállt Icsó Zsoltnak, aki a 16-os sarkáról a hosszú alsóba rúgta a labdát. (2-1)

A DVTK tartalékcsapata jelenleg a tabella 13. helyét foglalja el, a következő mérkőzésen 2016. február 14-én, vasárnap 14 órától hazai pályán fogadjuk a Ceglédi VSE gárdáját.