DVTK - Cigánd U15 fiú 4-2 (2-1)

DVTK: Németh - Váradi, Miliczki, Tóth, Boros - Kerekes, Bernáth, Vachter, Kovács - Szőke, Újvári. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Újvári helyett Rondzik a 45., Kerekes helyett Sinka a 60., Miliczki helyett Ruszó a 72., Boros helyett Herczeg a 81. percben.

2. perc: Németh adta el a labdát, az ellenfél támadója pedig 22 méterről átívelte a kapusunk feje felett a labdát, 0-1.
34. perc: Bernáth lapos passzával Kovács lépett ki a védők között és a helyzetét biztosan értékesítette, 1-1.
43. perc: Bernáth passzát Kovács vezette a tizenhatos vonalán keresztbe, majd a rövid oldalba bombázott, 2-1.
62. perc: az cigándiak középpályása a tizenhatos sarkáról emelt a hosszú felső sarokba, 3-2.
75. perc: Bernáth 30 méterről bombázott a léc alá, 4-2.

Fórizs Sándor: - Nagyon tetszett amit láttam védekezésben és támadásban egyaránt. Az edzésen gyakorolt játékelemeket a lányok egyre jobban alkalmazzák. Minden egyes edzőmérkőzés azt a célt szolgálja, hogy megvalósítsuk az álmunkat. Dolgozunk tovább, hogy minél jobbak legyünk.