Összefoglaló 2017. április 12., szerda

U14: DVTK - L-IT-SZEAC 6-0 (4-0)

Kiütötte ellenfelét a 23. fordulóból előrehozott hétközi mérkőzésen a DVTK U14-es korosztálya. A piros-fehérek a Szeged együttesét győzte le magabiztosan a DVTK Edzőközpontban szerda délután.

U14 I. osztály 23. forduló

Diósgyőri VTK - L-IT-SZEAC 6-0 (4-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Vágási Zoltán (Porcs Tamás, Nagy Ferenc)
DVTK: Kovács - Erős, Kállai, Porkoláb, Králik, Taács, Filkóházi, Kispál, Berki, Csatári, Dunai. Vezetőedző: Jordán András
L-IT-SZEAC: Ásós - Bánfi, Zsótér, Jakó, Ábrahám, Gera Z., Gera N., Molnár, Nagy, Radosevic, Radovanovic.

Csere: Porkoláb helyett Veréb a 41., Králik helyett Kundrák a 41., Filkóházi helyett Illés a 41., Berki helyett Vajda a 49., Ásós helyett Sági a 49., Radosevic helyett Hochheiser a 49., Jakó helyett Molnár a 49., Radovanovic helyett Őrhalmi a 49., Erős helyett Kis Orosz a 60., Kovács helyett Bajnai a 60. percben.
Sárga lap:
Piros lap:
Gólszerző: Filkóházi (1-0) a 10., Filkóházi (2-0) a 16., Porkoláb (3-0) a 22., Filkóházi (4-0) a 36., Berki (5-0) a 47., Vajda (6-0) a 80. percben.