Nálunk a szokásos hármas, Molnár, Széll és Reinholds, az ellenfélnél a többszörös magyar bajnok Varga Sándor, Daru Zsolt és Éliás Attila lépett asztalhoz.

Azt tudtuk, hogy az első páros nagyon fontosnak bizonyulhat. A Széll-Molnár duó nagy csatában nyert 3:1-re Varga-Éliás ellen 11:5,4:11, 11:6,11:7. Vezetünk 1-0-ra

Széll magabiztosan játszott Daru ellen. A vendégjátékos csak futott az eredmény után, egyedül a harmadik szettben tudta megszorítani a hazai játékost, aki nyert 3:0-ra (11:4,11:3,12:10). 2-0 a miskolciaknak.

Reinholds a vendégek legjobbja, Varga ellen próbált szerencsét. Erőszakosan támadott a hazai játékos, fej-fej mellett haladtak, és olykor a szerencsével sem állt hadilábon. A végjátékot sokkal jobban bírta a hazaiak lett válogatott játékosa és fantasztikus győzelmet aratott! 3:2-re hozta ezt a partit, (11:9,9:11,5:11, 11:6,11:6). Már 3-0 ide!

Molnár István Éliás ellen kezdett. Az első szettben rövidítésben nyert (12:10), majd a második szettben is vezetett 10:8-ra, innen fordított 10:12-re Éliás. A harmadik játszmában 11:7 ide, majd a negyedik szettben 6:2-nél időt kért az ellenfél. Ez megzavarta a fiatal játékost, aki innen elvesztette ezt a játszmát (9:11). Sajnos a döntő partit jobban bírta az ellenfél és nagy csatában nyert (11:9), 2:3 oda. Szépített a Csákvár csapata. 3-1

- Nagyon dühös vagyok! - nyilatkozta a hazai csapat szakosztályvezetője, András Miklós - Taktikai fegyelmezetlenségek sorozata volt a meccsen. Itt már eldőlt volna a mérkőzés, így még nagyon nehéz lesz!

Azért is, mert Széll simán kikapott Vargától (6:11, 6:11, 7:11), 0:3. Feljött az ellenfél 3-2-re.

De a fiatal Molnár simán verte Darut 3:0-ra (11:5,11:8,11:8). Ezzel már 4-2 a DVTK-nak.

Ekkor jött újra Reinholds! Hihetetlen akarással, taktikai fegyelemmel verte Éliást 3:2-re (8:11,11:6,11:4,5:11, 11:8). 5-2 a miskolciaknak.

És ekkor láttunk egy olyan mérkőzést, hogy a teremben lévők sokszor nem hittek a szemüknek, olyan labdamenetek voltak!

Az ifjúsági válogatott Molnár István nem kímélte a volt válogatott Vargát, hihetetlen technikai elemekkel tarkított mérkőzésen, nagy csatában verte a többszörös bajnokot 3:2-re (11:5,13:11, 7:11, 6:11, 11:4). 6-2-re nyertünk.

Asztalitenisz Extraliga 18. forduló

DVTK-Volán - Pabló Csákvár TC 6-2

Győztek: Reinholds2, Molnár2, Széll1 és a Széll-Molnár páros

András Miklós: - Fantasztikusan játszott a csapat! Nem tudok kiemelni senkit, nagyon boldog vagyok! Külön öröm, hogy sok kisgyerek jött el a meccsünkre, így közelről láthatják, hogy milyen szintre lehet elérni a kitartó munkával. Szeretném még megköszönni a második csapatunk játékos-edzőjének, Tóth Zsoltnak a segítséget, aki sokszor segítette ki a játékosokat a mérkőzések közben.