A diósgyőri csapatban Széll, Molnár István és Reinholds lépett asztalhoz, míg a vendégeknél Podpinka, Horváth Miklós és a miskolci születésű, volt válogatott Pagonyi állt asztalhoz.

Párosban Széll-Molnár nagy csatában 3:2-re (7-11,11-8,8-11,11-6,11-8) nyert Podpinka-Horváth ellen, ezzel 1-0 a DVTK javára.

Molnár az első mérkőzésén Horváth ellen kezdett, nagy labdamenetek után a fiatal diósgyőri játékosnak megremegett a keze, és nyert mérkőzést veszített el 3-2-re (7-11,11-5,11-5,11-13,10-12). 1-1, döntetlen.

A Széll Zsolt - Pagonyi mérkőzésen a vendégjátékosnak két játszmában is előnye volt, de a végén a Széll Zsolt örülhetett, 3-1 (12-10,11-7,3-11,12-10). Újra a DVTK-nál az előny.

Reinholds biztosan játszott Podpinka ellen, és nagy csatában hozta a mérkőzést 3-2-re (11-7,11-9, 9-11, 6-11,11-7). 3-1-re vezet a DVTK.

Molnár István Patrik Pagonyi ellen folytatta és bár vezetett is a fiatal játékos 2-0-ra, de a rutinos ex-miskolci nagy csatában kiegyenlített, majd a döntő játszmában a fiatalos lendület érvényesült, nyert a DVTK játékosa 3-2-re (11-9,11-6,9-11,7-11,11-7). 4-1 az állás a DVTK javára.

Reinholds magabiztosan verte 3-0-ra Horváth Miklóst (11-9,11-7,11-8), Ezzel 5-1-re vezet a DVTK.

Széll nem érezte a játékot Podpinka ellen, 0-3 (2-11, 8-11, 5-11), 5-2-re módosult az eredmény.

A lett válogatott Reinholds nagy csatában verte Pagonyit 3-1-re (12:10, 7:11, 12:10, 11:8). Ezzel a DVTK első csapata összesítésben 6-2-re nyerte a mérkőzést.

Férfi Asztalitenisz Extraliga 3. forduló

DVTK I. - Szerva ASE I. 6-2

Győzött: Reinholds 3, Molnár 1, Széll 1, és a Széll-Molnár páros.

- Nem volt ez olyan könnyű, mint ahogy azt az eredmény mutatja - mondta András Miklós, a DVTK szakosztályvezetője. A mi csapatunknál meg kell említenem Reinholdsot, aki a mai napon nagyon eredményesen játszott, nem veszített mérkőzést. A vendégeknél pedig azt a Pagonyit, aki hosszú kényszerpihenő után tért vissza, és kis szerencsével akár három meccset is nyerhetett volna. Gratulálok a csapatnak!