Összefoglaló 2018. október 17., szerda

U16: DVTK - FTC 2-3 (0-3)

Egy félidőnyi előnyt adott hazai pályán a DVTK U16-os együttese a Ferencváros elleni, szerdán lejátszott bajnoki mérkőzésen. A második félidőben azonban mindent megtett az egyenlítésért Bém Gábor együttese, azonban az egyenlítés nem jött össze a diósgyőri csapatnak.

U16 I. osztály 7. forduló

Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC 2-3 (0-3)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Veres János (Szabó Dávid, Szabó István)
DVTK: Csernely - Kundrák, Takács, Horváth, Benkő, Nagy N., Filkóházi, Sallai, Nahaj, Marok, Csatári. Vezetőedző: Bém Gábor.
FTC: Őri - Varga D., Molnár, Dragoner, Szécsi, Lukács, Vogyicska, Kotroczó, Redzic, Nagy O., Fenyvesi. Utánpótlás vezetőedző: Pókos Csaba.

Csere: Nahaj helyett Králik M. a 46., Sallai helyett Vajda a 46., Marok helyett Porkoláb az 52., Nagy N. helyett Dankó az 54., Varga helyett Gera a 61., Kotroczó helyett Hajdu a 73., Fenyvesi helyett Benkő a 83. percben.
Sárga lap: Fenyvesi a 36., Vogyicska a 45., Filkóházi a 64., Takács a 66. percben.
Piros lap: Csatári a 70. percben.
Gólszerző:  Redzic (0-1) a 29., Redzic (0-2) a 38., Vogyicska (0-3) a 39., Filkóházi (1-3) az 59., Horváth (2-3) a 83. percben.