Csere: Tomislav Mazalović - Tajti Mátyás
Csere: Serhii Shestakov - Eperjesi Gábor
Befejezés
90'+4

Történet

90' +4
Véget ért a mérkőzés. A DVTK egy vereséggel, egy döntetlennel és két győzelemmel búcsúzik a törökországi edzőtábortól. Véget ért a mérkőzés. A DVTK egy vereséggel, egy döntetlennel és két győzelemmel búcsúzik a törökországi edzőtábortól.
90'
Négy percet hosszabbít a játékvezető.
84'
Bárdos ugrott ki a leshatáron, nem volt les, viszont a lövését a kapus védeni tudta.
81'
1-2 Gólszerző: Vernes Richárd A jogosan megítélt büntetőt Vernes higgadtan lőtte laposan a bal alsó sarok irányába.  1-2 Gólszerző: Vernes Richárd A jogosan megítélt büntetőt Vernes higgadtan lőtte laposan a bal alsó sarok irányába.
80'
Bacsa tört be a 16-oson belülre, felvágták, 11-es.
75'
Egy távoli lövést védett Bukrán óriási bravúrral.
74'
Az eddig is erősen fújdogáló szél még jobban fúj. Nem kellemes az idő jelenleg és némileg a játékot is megnehezíti.
70'
Csere: Florent Hasani helyett Vernes Richárd Csere: Florent Hasani helyett Vernes Richárd
70'
Csere: Branko Mihajlović helyett Bacsa Patrik Csere: Branko Mihajlović helyett Bacsa Patrik