Női Röplabda NB I. 19. forduló

DVTK FUX - 1. MCM-Diamant Kaposvár 1:3 (-9, 21, -16, -20)

Miskolc, Generali Aréna 250 néző Játékvezető: Varjasi Melinda, Vigh Andrea.
DVTK: Kiss V., Kovács, Szajkó, Egri, Kundrák, Kiss E. Csere: Nagy Zs. (liberó), Dömsödi (liberó), Sitkey, Bertók. Szakmai igazgató: Toma Sándor.

Toma Sándor: - Az első szettben csak kerestük önmagunkat, a Kaposvár teljesen más sebességben játszott. Rutinus játékosaik sokszor teljesen kiszámíthatatlan támadásokat vezettek. Nagyon örülök annak, hogy a másdik játékrészben partiban tudtunk lenni, és végre a végjátékot is jól bírtuk. A harmadik és a negyedik szettben már újra csak egy cserével játszott a Kaposvár, és örülök annak is, hogy a negyedik játszmát is szorossá tudtuk tenni.

A mérkőzés részletes statisztikája itt olvasható

A DVTK FUX legközelebb is hazai környezetben lép pályára február 24-én vasárnap. Az MTK elleni mérkőzés 18:45 órakor kezdődik majd a Generali Arénában.