Összefoglaló 2019. április 29., hétfő

U12: SBTC - DVTK 0-5 (0-3)

Kiütéses győzelmet aratott a DVTK U12-es korosztálya a bajnokság utolsó fordulójában, így harmadik helyen zárta a bajnokságot Kiser László csapata.

U12 I. osztály, Észak-Keleti csoport 18. forduló

Salgótarjáni BTC - Diósgyőri VTK 0-5 (0-3)

Salgótarján, Tó-strand Sporttelep. Játékvezető: Körmöczi Ádám István (Bíró-Varga Anett, Tóth Bence)
SBTC: Gulyka - Filkor, Sirkó, Angyal, Somoskői, Puporka, Hegedűs, Radics, Botos. TEchnikai vezető: Horváth Zsolt.
Csere: Kazinczi, Gáspár, Juhász B.
DVTK: Soós - Jecs, Bedő, Csordás-Gurbán, Holló, Derzsényi, Kiss B., Zanócz, Madarász. Vezetőedző: Kiser László.
Csere: Balázs, Rem, Tucsa, Kapitány, Béres, Árvai.

Sárga lap: Botos a 15., Filkor a 60. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Jecs (0-1) a 6., Jecs (0-2) a 10., Csordás-Gurbán (0-3) a 25., Béres (0-4) a 49., Kiss B. (0-5, 11-esből) a 60. percben.

1. DVSC-DLA U12 DVSC-DLA U12 18 16 1 1 96 11 85 49
2. Várda Labdarúgó Akadémia U12 Várda Labdarúgó Akadémia U12 17 14 1 2 63 18 45 43
4. Spartacus 1928 U12 Spartacus 1928 U12 18 9 4 5 51 24 27 31
5. Balmaz FC-Olasz Focisuli U12 16 7 3 6 27 28 -1 24
6. Eger Labdarúgó Sport KFT U12 Eger Labdarúgó Sport KFT U12 16 6 1 9 43 46 -3 19
7. Tarpa SC U12 Tarpa SC U12 15 5 0 10 17 56 -39 15
8. Sajóvölgye Focisuli SE U12 Sajóvölgye Focisuli SE U12 18 4 2 12 31 66 -35 14
9. Mezőkövesd Zsóry FC U12 Mezőkövesd Zsóry FC U12 16 2 2 12 14 58 -44 8
10. Salgótarjáni BTC U12 Salgótarjáni BTC U12 16 1 0 15 7 90 -83 3